Speváčka Sima

Len pred pár dňami jej pod fotkou pribúdali komentáre fanúšikov, či je tehotná. Odhaliť ju vraj malo vypuklé bruško. Speváčka SIMA otvorene prehovorila, ako to je naozaj. Bola to len nevďačná poloha alebo je za tým niečo viac?

26-ročná SIMA je najpočúvanejšou slovenskou speváčkou. A niet sa čomu čudovať! Vydáva hit za hitom a jej klipy sú zárukou obrovských čísiel zhliadnutí. Svoj Instagram využíva hlavne na propagáciu svojej tvorby – hudobnej, alebo aj v rámci merchu.

Súkromie si však pomerne stráži, no stačila jedna fotka a vyvolala poriadny rozruch. Všímavé fanúšičky ju zavalili otázkami ohľadom tehotenstva a dieťaťa. Keďže má dlhoročného partnera, známeho hudobníka Tomáša Gajlíka, častokrát sa stretávajú aj s touto témou.

Speváčka SIMA
zdroj: Instagram/simonahegerova

100 % sa tam rysuje brušino,“ znel len jeden z komentárov k spomínanej fotke. Už v minulosti na podobné otázky reagovala, no teraz sa k tomu vyjadrila vo veľkom. 

SIMA otvorene o dieťati

Speváčka dala na svojom profile možnosť pýtať sa jej otázky. Samozrejme, veľké množstvo z nich smerovalo na deti. „Chápem, že teraz je pre Vás hudba, turné ako Vaše dieťa, ale prečo neodpovedáte aj na súkromie?“ znela jedna z poznámok fanúšikov.

„Vždy bude pre mňa hudba ako moje dieťa. Nielen teraz. A to je zároveň aj moje súkromie. Ja neskrývam nič. Nemám problém sa s ľuďmi otvorene baviť o čomkoľvek, ale považujem za nevhodné pýtať sa žien na deti. Veľa žien napríklad nemôže mať deti alebo sú ženy, ktoré potratili. Takej žene takáto otázka určite nepadne vhod,“ začala na úvod.

SIMA
zdroj: Instagram/simonahegerova

„Ďalšia vec, prečo túto otázku považujem za absolútne nevhodnú je, že to, že som žena, neznamená, že sa musím stať matkou. Ja mám rada svoj bezdetný život, som šťastná s partnerom, s ktorým sme spolu už 8 rokov (a nie je pre mňa dôležitá svadba). Chápem, že pre ženu, ktorá napríklad má deti, to môže znieť zvláštne, takisto aj pre ženu, ktorá vyrastala v spoločnosti ľudí, ktorí jej odmalička vštepovali do hlavy, že raz príde ten čas, kedy sa stane manželkou, mamou a ten čas, kedy sa bude starať – o rodinu, deti, domácnosť a iné,“ vyjadrila svoj úprimný názor na vec.

„To, že deti nie sú moje priorita v živote a otázky na svadbu a deti ma otravujú však neznamená, že som divná. Má to tak veľa žien. Lenže mlčať je ľahšie, než niekomu takto zdĺhavo vysvetľovať, že ako je to možné, že mám 26 rokov a nemám deti, neplánujem deti a nejdem sa vydávať,“ jasne uzavrela túto tému.

SIMA a Gajlo
zdroj: Instagram/simonahegerova

Bežne sa s týmito otázkami stretáva mnoho žien a párov. No ako Simona správne poznamenala, nie každá má tú silu na to odpovedať. Či už kvôli bolesti, ktorú si možno po nevydarených pokusoch o dieťa zažila, alebo preto, že je veľmi náročné vysvetliť, že to tak proste necíti. SIMA tak môže byť aj v tomto vzorom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News