Speváčka SIMA

Je mladá, úspešná a aj napriek bolestivej minulosti, našla lásku a dôveru aj v mužovi. Slovenská speváčka SIMA využíva svoj instagramový profil najmä na pracovné záležitosti od hudby či zdieľanie outfitov, no výnimočne ukáže aj časť zo svojho súkromia. Fanúšikom naznačila, že pred nimi skrýva obrovské tajomstvo.

26-ročná SIMA, vlastným menom Simona Hégerová, je na vrchole slovenskej hudobnej scény a patrí k najúspešnejším speváčkam u nás. Rovnako v obľube aj u našich susedov v Česku. Na konte má miliónové hity, no rozhodne neprestáva prekvapovať. Šťastie našla aj v súkromnom živote – už 8 rokov je po jej boku partner, hudobník Tomáš Gajlík.

Speváčka SIMA
zdroj: Instagram/simonahegerova

Speváčka SIMA chystá prekvapenie

Gajlo je nielen jej partnerom v láske, ale aj pri práci, keďže je zároveň aj jej producentom. I napriek tomu, že je medzi nimi 17-ročný vekový rozdiel, dvojica toto číslo nepociťuje a ich vzťah je vážny. Dokonca si už aj užívajú vlastný dom. Keď SIMA na sociálnej sieti ohlásila, že zatiaľ tají obrovskú vec, mnoho fanúšikov tak pomyslelo len na jedno – dieťa.

Súhlasím, že byť tehotná je obrovská vec, ale nie je to jediná obrovská vec, ktorú môže žena vo svojom živote zažiť,“ odkázala speváčka zvedavému fanúšikovi, ktorý sa pokúsil „uhádnuť“, čo skrýva.

SIMA a Gajlo
zdroj: Instagram/simonahegerova

Jednu z nich vám predstavím čoskoro, chystajte si šampusy, ja už mám nachystaný,“ dodala vo svojej odpovedi. Tak čo, trúfneš si uhádnuť, akú veľkú novinku skrýva?

Sima odpovedala na otázky fanúšikov
zdroj: Instagram/simonahegerova

Zdroj: Instagram/simonahegerova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News