Speváčka SIMA
Instagram/simonahegerova

Tá rozhodne vie, ako zaujať pozornosť! A rovnako tak, ako ironicky reagovať na správy, ktoré jej chodia. Slovenská speváčka SIMA je krásna, mladá, talentovaná a jej srdce už dávno patrí iba jednému. Na svojom Instagrame však zdieľala video, na ktorom „šantí“ v bazéne s iným mužom. Neuveríš, čo tam so známym raperom robila.

Leto je v plnom prúde a užíva si ho aj 26-ročná umelkyňa, ktorú na sociálnej sieti sleduje viac ako 407-tisíc followerov. Túto sieť najčastejšie využíva na promo svojej práce, no niekedy dá fanúšikom možnosť nakuknúť aj do svojho súkromia. K nemu patrí aj krásny nový dom s bazénom, ktorý si však užíva úplne inak, než by si čakala.

Speváčka SIMA
zdroj: Instagram/simonahegerova

V júni zdieľala svoju fotografiu v plavkách, keď si slnečný deň užívala na svojom dvore. Vtedy jej údajne prišlo mnoho správ o tom, že daná fotka bola nevhodná. Nuž, speváčka SIMA na tieto komentáre reagovala po svojom a na ďalšom videu sa do vody hodila oblečená v bunde!

Posledné dni sa nedá vydržať bez 💦💧väčšinu dňa teraz len chillujem v bazéne a všetky plány si dávam až na večer, ak sa dá 🥵 to by však znamenalo ďalší post v plavkách 🤯 a keďže predošlý post pobúril niektoré ženy a v mojom directe a občas aj komentároch sa našli ľudia ktorí mi vyčítali, že je príliš poburujúci či nevhodný, tak...“, napísala k videu. To pobavilo mnoho ľudí, ktorí pochopili jej reakciu na hejterov.

Pre veľký úspech si „kúpanie“ v zimných veciach zopakovala aj tentokrát, no pridali sa k nej dvaja ďalší ľudia. Tanečníčka Nina a raper Ego, ktorí si jej bazén vyskúšali taktiež oblečení. Video nájdeš nižšie.

Speváčka SIMA
zdroj: Instagram/simonahegerova

Speváčka SIMA vtipne reagovala na komentáre o fotkách v plavkách pri bazéne. Čo povieš, je toto lepšie?

Zdroj: Instagram/simonahegerova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News