Speváčka SIMA

Jej slová zrejme prekvapia mnohých fanúšikov! Slovenská speváčka SIMA, ktorá je na našej hudobnej scéne na vrchole, má nečakané plány. Talentovaná umelkyňa rozbehla svoju kariéru na maximum, no po jej najnovšom albume sa zrejme na chvíľu stiahne do úzadia. V rozhovore pre rádio Európa 2 to aj bližšie objasnila.

26-ročná Simona Hégerová sa spevu venuje už od malička. V minulosti vyskúšala aj spevácku televíznu šou, no za svoj úspech si môže sama. Aj keď tam neuspela, svojho sna sa nevzdala a vyplatilo sa.

Len za posledných 6 rokov vydala 6 albumov, jej koncerty sa vypredávajú a piesne majú milióny prehratí. Na Instagrame má viac ako 414-tisíc followerov, ktorí však možno budú mať hlavu v smútku.

SIMA
zdroj: Instagram/simonahegerova

Speváčka SIMA ohlasuje pauzu

Skvelá kariéra, dlhodobý vzťah s mužom, ktorý jej v nej pomáha, dom snov. Vyzerá to tak, že posledné roky boli pre ňu naozaj úspešné a možno aj preto sa rozhodla, že potrebuje trochu spomaliť. „To som nikdy ešte nepovedala nikde. Som si povedala, že si dám teraz takú pauzu,“ vyhlásila v rozhovore. Po 6 rokoch a 6 albumoch za sebou, si povedala, že to takto cíti.

„Asi by som mala jeden rok aspoň alebo dva roky alebo neviem, že koľko,“ vyjadrila sa a doplnila, že to nechce časovo limitovať. „Cítim, že toto je na nejaký čas môj posledný album. Myslím, že vo svojom živote ešte vydám nejaký album.“ Budúci rok chce mať oddych a aj jej najbližšie turné bude na nejaký čas posledné.

Či si chce len naozaj oddýchnuť alebo za tým môže byť aj to, že sa už dlhšie špekuluje o jej tehotenstve, ostáva nateraz záhadou. SIMA tieto reči nikdy nepotvrdila.

Zdroj: YouTube/Rádio Europa 2

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News