Sima a Gajlo

Speváčka Sima patrí bezpochyby k tým najznámejších na našom území. Okrem hudby sa jej darí aj na Instagrame, kde teraz prekvapila zábavnymi slovami o dieťatku. Dočkajú sa fanúšikovia už čoskoro?

Simona Hegereová je motiváciou v živote pre nejednu ženu či mladé dievča. Darí sa jej to najmä vďaka hudbe, ktorú neraz venuje práve im. Okrem mimoriadne úspešných skladieb sa Sime darí aj v osobnom živote. O tom svedčí aj fakt, že si pred časom kúpila nové auto či luxusnú vilu.

V tej žije spoločne so svojim priateľom, ktorým je hudobník Tomáš Gajlík známy aj ako Gajlo. Ako nedávno speváčka priznala, za najväčší trapas v živote považuje to, keď ich jeho mamina nachytala pri milovaní.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Gajlik (@tomigajlo)

Speváčka Sima prehovorila o dieťatku

Speváčka sa aktuálne nachádza v New Yorku, odkiaľ poskytla fanúšikom možnosť pýtať sa jej v stories na Instagrame zaujímavé otázky. Na začiatok prezradila aj to, ako sa jej za oceánom páči.

„Ťažko povedať objektívne, mesto pekné veľmi, milujem ako, sme všetci úplne iní. Trochu som sklamaná iba z koncertov, myslela som si, že tu budeme každý večer na extrémne brutálnom koncerte … Gajlo tu bol pred trinástimi rokmi a tá atmosféra sa vraj nedá porovnať s tým, čo tu je teraz,“ prezradila.

Sima dodala aj to, že mentalita ľudí je v New Yorku úplne iná ako napríklad v Los Angeles. Jeden z fanúšikov sa však opýtal aj to, či plánuje Sima s Gajlom niekedy bábätko. Jej odpoveď ťa zaručene pobaví.

„Ja som sa teraz tak najedla, že dieťa by sa tam fakt nezmestilo,“ zasmiala sa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SIMA (@simonahegerova)

Zdroj: Instagram/simonahegerova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News