Seriál Nemocnica - slovenská herečka Monika Šagátová je tehotná

Fanúšikovia mali pravdu! Len pred niekoľkými dňami sa začalo špekulovať o tom, že je obľúbená slovenská herečka tehotná. Prezradiť ju malo bruško, ktoré sa črtalo pod šatami. Krásna Monika Šagátová túto správu potvrdila až najnovším videom na Instagrame, na ktorom už tehotenstvo neskrývala.

31-ročnú Moniku poznajú diváci aktuálne zo seriálu Nemocnica, no objavila sa aj v programoch Einstein, Oteckovia, Pán Profesor či Divoké kone. Len málokto vie, že v minulosti dokonca bola v súťaži krásy a venuje sa aj tancu. Aktuálne ju však čaká úplne nová životná úloha a vyzerá to tak, že sa na ňu nesmierne teší.

Slovenská herečka ukázala bruško

Špekulácie o tom, že Monika nosí pod srdcom bábätko, prišli po tom, čo sa pred 2 týždňami objavila na prenose tanečnej šou Let’s Dance. Fanúšikom na záberoch, ktoré z večera pridala na svoj Instagram, neuniklo, že sa jej pod šatami črtá bruško. „Iba sa mi to zdá alebo naozaj príde bocian?“ opýtala sa jedna sledujúca. Herečka na komentáre neodpovedala a nepridala ani žiadne iné potvrdenie.

Všetko sa vyjasnilo až najnovším videom, ktoré si môžeš pozrieť nižšie. Monika ukázala zábery z fotenia šiat, pričom bruško už vôbec neskrývala. Budúca mamička na videu doslova žiari a zdá sa, že jej toto ženské obdobie naozaj pristane. V komentároch sa začali sypať gratulácie aj od známych mien ako Dominika Kavaschová, Mária Čírová či Kristína Tormová. Na to, či odhalí aj viac detailov, si však budeme musieť ešte počkať.

Zdroj: Instagram/monikasagatovaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News