sólo rande

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Keď sa povie sólo rande, mnohí si určite predstavia zúfalú ženu, ktorá je single a nemá s kým ísť von. Je to ale veľká chyba, pretože v skutočnosti ide o niečo, čo by mali robiť všetky ženy bez ohľadu na to, či sú zadané alebo nie. Čas strávený sama so sebou je totiž veľmi dôležitý a môže priaznivo vplývať na naše sebavedomie.

Byť sama so sebou nie je vôbec také strašidelné, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Má to hneď viacero výhod – nemusíš sa nikomu s ničím prispôsobovať, ideš si len a len po svojej osi, môžeš spoznať nových ľudí a keď sa ti náhodou nebodaj stane nejaký trapas, nikto o ňom nemusí vedieť.

Snaž sa vyhradiť si čas, ktorý venuješ sebe a činnostiam, ktoré ti urobia radosť. Ak nevieš, čo by si na takom sólo rande mohla robiť, máme pre teba viacero tipov. Môžeš ich zaviesť do praxe v podstate hneď, stačí si len vybrať vec, na ktorú budeš mať chuť a náladu.

Aké rande sama so sebou je podľa teba najkrajšie? Nájdeš ho v našom zozname?

Kino/divadlo

Kultúrne vyžitie vždy padne vhod a nemusíš sa cítiť zvláštne, ak pôjdeš sama. Počas filmu alebo predstavenia by ste sa aj tak nemohli rozprávať, takže je to úplne jedno. Aspoň si budeš môcť vychutnať vydarený zážitok.

Galéria/múzeum/výstava

Ak ťa zaujíma umenie, popozeraj sa vo svojom meste, či neponúka nejaký zaujímavý program. Pekne sa obleč a vyraz za objavovaním nových vecí.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife