Známa česká moderátorka

Známa česká moderátorka a modelka, Agáta Hanychová, iba nedávno potvrdila vzťah s mediálnym magnátom a podnikateľom, Jaromírom Soukupom. Exkluzívne pre Blesk.cz teraz potvrdila, že čakajú bábätko. 

Zdá sa, že týždne letnej romantiky vo vile v španielskej Marbelle boli plodné. A to doslova. Bývalá partnerka slávneho hudobníka, moderátora a herca, Jakuba Prachařa, je tehotná so svojím novým, o 16 rokov starším, prominentným priateľom. To potvrdila pre známy český magazín.

Agáta Hanychová a Soukup
zdroj: Instagram/agatahanychova

Známa česká moderátorka je tehotná

Už si možno stihla zachytiť skôr, že sa šuškalo, že táto kontroverzná česká moderátorka je tehotná. A ona to oficiálne potvrdila pre Blesk.cz. Povedala iba stručne: „Som tehotná“ a ďalej to rozoberať, ani komentovať zatiaľ nechcela.

Zamilovaní sú do seba iba štyri mesiace, takže zrejme ide o čerstvú informáciu. Agáta je už skúsená matka. Zo vzťahu s Miroslavom Dopitom má teraz 11-ročného syna Kryšpína a z manželstva s Jakubom Prachařom si odniesla dcéru Miu, ktorá už má 5 rokov.

Agáta Hanychová s deťmi
zdroj: Instagram/agatahanychova

Z toho vyplýva, že Agáta si prechádza iba prvým trimestrom. Aj preto je zrejme moderátorka veľmi opatrná a k svojmu stavu nechce hovoriť nič viac.

Podľa Blesku sa však na nej nedá prehliadnuť únava a sentimentálne nálady, na ktoré sa sťažuje na sociálnych sieťach. Dôkazom môže byť aj to, že nedávno prestala fajčiť. Vraj však išlo iba o prianie Jaromíra, ktorému sa to nepáčilo. Nuž, ktovie, ako to je naozaj, čo povieš?

Agátu Hanychovú možno poznáš aj podľa toho, že sa nevyhne škandálom, ktorými si teraz prechádza viac než dosť. A to najmä kvôli partnerovi. Nedávno dokonca schytala hejt od fanúšikov na Instagrame kvôli tomu, že vraj ona nemôže byť tá, ktorá pôjde vzorom deťom.

Zdroj: Blesk.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News