Slovenský spevák s manželkou

Známy slovenský spevák v rozhovore pre denník Život prezradil, ako prebieha súdny spor s jeho manželkou. Dokonca priznal, aký majú teraz spolu vzťah a kedy ich oficiálne rozvedú. 

Speváka Sama Tomečka pred devätnástimi rokmi preslávila prvá séria speváckej šou Slovensko hľadá SuperStar. Momentálne sa mu však viac darí v pracovnej, ako v súkromnej oblasti.

Slovenský spevák si prešiel prelomovým obdobím

Popri tom, ako známy spevák spoločne s ostatnými členmi skupiny Milujem Slovensko Band v lete zabával ľudí na koncertoch, v osobnom živote sa vyrovnával s rozchodom. Stroskotalo mu iba trojročné manželstvo s krásnou Sophie. Práve to však v minulom roku bolo pre neho najzásadnejšie.

„Priznávam, bola to pre mňa zásadná vec. Z nej vychádzala kompletná zmena nastavenia mojich priorít, samotného života. Odvtedy sa sústreďujem viac na prácu. Začal som manažovať sám seba a svoju kapelu. To bolo pre mňa naozaj prelomové,“ priznal Samo Tomeček pre denník Život.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Samo Tomeček (@samueltomecek)

„Momentálne oslavujem prvé výročie a teším sa, že konečne si môžem zaspievať a precítiť slová od skvelého Dana Heviera a hymny prvej SuperStar od Paľa Haberu, že ,viem na vlastných nohách stáť, a nič nemám dávno sľúbené‘,“ dodal a priznal, že toto obdobie ho určite posilnilo.

„Odnášam si z toho veľkú skúsenosť, vyzretosť, silu a chuť vstúpiť do niečoho nového. Veľmi sa tomu teším. Zažíval som naozaj veľmi veľa ťažkých chvíľ. Teraz viem, čo chcem a čo nechcem. Zároveň som presvedčený o tom, že mi to pomôže do budúcnosti, aj čo sa týka vzťahov,“ prezradil.

Kedy ich rozvedú?

Samo Tomeček na vzťah so Sophie išiel naozaj zhurta. Iba po polroku spoločného randenia sa zasnúbili a po ďalších pár mesiacoch neskôr sa zosobášili. Prednedávnom nás ale šokovalo, keď oznámili rozchod. Spevák však pre Život priznal, že vo svojom živote naozaj nič neľutuje. V každom období sa snažil robiť maximum, čo dokáže a vydrží.

Je už však už aj jeho rozvodové konanie na konci? Ide už iba o jednu návštevu súdu. S manželkou sme zadobre, nerobíme si žiadne prieky, čo je super. Sme rozumní ľudia, sme v kontakte a máme to dobre nastavené,“ uviedol spevák.

Zdroj: Život

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News