Slovenská moderátorka

Konečne z nej bude mama! Slovenská moderátorka, ktorá je tvárou večerných televíznych novín televízie JOJ, čaká svoje prvé bábätko. Lucia Barmošová túto správu potvrdila pre portál svetevity.sk. Sympatická blondínka už netají ani to, či pôjde o dcérku alebo syna. Pohlavie odhalila Novému času.

40-ročná Lucia pôsobí v červeno-bielej televízii už od roku 2005. Stala sa stálicou hlavných správ a za svoju prácu už niekoľkokrát dostala aj cenu OTO. V súkromnom živote má za sebou rozvod s bývalým manželom, futbalistom Pavlom, s ktorým bola 14 rokov, no deti spolu nemali.

Lucia Barmošová
zdroj: Instagram/luckabarmosofficial

Slovenská moderátorka sa veľmi teší

Aj napriek tomu, že si svoje súkromie stráži a aktuálny vzťah nemedializuje, je známe, že už pár rokov má po svojom boku stáleho partnera. Z dvojice sa čoskoro stanú aj rodičia.

„Áno, je to pravda som tehotná. S partnerom sa na naše bábätko veľmi tešíme. Nechali sme tomu voľný priebeh a sme vďační, že sa nám pošťastilo. Musím si zaklopať, nemala som žiadne nevoľnosti a cítim sa dobre,“ prezradila Lucia.

Sestra Kvetky Horváthovej pre Nový čas prezradila aj to, či sa bude tešiť z dcérky alebo syna.

Lucia a Kvetka
zdroj: Instagram/luckabarmosofficial

S partnerom sa na naše prvé bábätko veľmi tešíme. Nechali sme tomu voľný priebeh a sme vďační, že sa nám pošťastilo. Bude to dievčatko.“ Lucia sa tak pridá ku kolegyni Soni Skoncovej, ktorá bude mať taktiež dcérku. Gratulujeme!

Zdroj: svetevity.sk, cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News