pinterest.com

large-1

Ty. Tak skvelo splývaš s davom, no predsa si iná. Možno sa snažíš byť nenápadná, no ver, že ja si ťa všimnem. Áno, ty. Tá, ktorá je hanblivá a nesnaží sa na seba upútať pozornosť.

Tvojou črtou sú veľké svetre, rozpustené vlasy, kniha v ruke, krásny úsmev a plná hlava fantázie. Si to ty, jedinečná ženská s inteligenciou, snami a čistým srdcom. Si to ty, nenápadné žieňa, ktoré robí dobré skutky a málokedy o tom rozpráva. Si to ty, nevinná, no skúsená. Úprimná, no hanblivá. Milujúca, no opatrná. Mysľou si už precestovala celý svet, no stále čakáš na vhodnú príležitosť.

Miluješ milovať. Nerada opúšťaš, no chceš spoznávať. Neustále sa smeješ a nie nasilu. Je to z celého srdca. Si dokonalo prirodzené stvorenie, ktoré sa na nič nehrá. Jednoducho si. Jednoducho žiješ, myslíš a cítiš. Si dokonalá predstava mužov, aj keď ťa možno tak hneď nevidia. Občas sa strániš, nedôveruješ. Chceš len svoju deku, dobrú knihu a čaj. Si vysnená princezná. Nádherná žena. Si pútnik životom. Si tichá, krehká, no pre mňa nezabudnuteľná. Máš okolo seba istú energiu, ktorú milujem a vážim si ju. Si verná svojim predstavám a snom. Chceš nielen snívať, ale aj realizovať.

Máš rada jednoduché veci. Nestretli by sme ťa v neónoch či vo vyzývavom oblečení. Chceš jednoduchosť vo všetkom. Miluješ svoj červený rúž, pretože sa tak cítiš žensky. Je radosť s tebou ísť nakupovať, pretože si priama, vieš čo máš rada a si jednoduchá. Milujem s tebou naše kávičky, čaje alebo aj pivá. Je to zážitok.

large weheartit.com

Tá tvoja spontánnosť je úžasná a to, že si dievča do voza i do koča je obdivuhodné. Nezávidíš, proste žiješ s tým, čo máš. Dopraješ. Neohromuješ klamstvami. Tvoje srdce je jednoduché, no nádherne čisté. Si žena činu a ak o niečo bojuješ, tak poriadne! Všetko chceš analyzovať a skúmať. Miluješ inšpiráciu a spoznávanie.

Som veľmi rada, že ťa poznám. A ver mi, že takých je nás viac. Je skvelé poznať ťa. Je skvelé počúvať ťa a vedieť, že si úprimné dievča či žena, ktorá chce jednoducho žiť a milovať. Je krásne, že na svete sú stále také nežné a dobrosrdečné duše. Vážim si ťa.

Tešilo ma, slečna nenápadná.

Tak zas nabudúce.

 

„Prítomnosť ženy nikdy nie je bez účinku. Buď prináša jas alebo nepokoj. V jej prítomnosti muži zmenia svoje správanie, podľa toho, či prebudí to najlepšie alebo to najhoršie v nich.“

(J. Croissant)

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating