Možno si hovoríš, aké máš šťastie, že ťa tvoji priatelia majú radi. Myslíš si, že máš ideálne priateľstvá. Dávajú ti pozornosť, pýtajú sa na teba, chodia s tebou von a zdieľate všetky veci spolu. Napriek tomu, že to môže vyzerať perfektne, nie vždy to tak je. Každý má priateľa, ktorý ho skôr či neskôr sklamal, nie je tak?

Mala by si si dávať pozor na znamenie Váhy.

Bude ti poskytovať útechu a radosť, avšak neskôr sa vydá inou cestou. Je presne taká, akou ju jej znamenie popisuje. Celý život hľadá rovnováhu, no vždy je to všetko alebo nič. Jeden deň sa s tebou rozpráva, ste najlepšie priateľky… na druhý deň sa tvári, akoby ťa nepoznala a akoby ste si nemali čo povedať.

Vypočuje ťa, no tvoje tajomstvá nie sú v bezpečí

Priateľka Váha ti dá vždy tie najlepšie rady. Môžeš sa jej opýtať na všetko – od školy, módy, filmov, cez zamestnanie až po rodinu. Je to veľmi pohodlné, no dávaj si pozor, aby si nezašla priďaleko. Veľmi ľahko sa totiž stane, že tvoje tajomstvá povie niekomu inému.

Bude ťa mať rada, no len keď to bude vyhovovať jej

Ak sa bude nudiť, samozrejme, že ťa zavolá von. Ak nebude mať čo robiť, samozrejme, že bude plánovať váš spoločný program. No akonáhle bude zaneprázdnená alebo jej do cesty príde niečo zaujímavejšie, zabudne na to, že existuješ a neozve sa ti aj tri dni. Nebudeš vedieť čo s ňou je, no ju to nebude trápiť, pretože sa bude zabávať.

Bude za teba bojovať, no niečo za to očakáva

Bude sa snažiť ti pomôcť v každej chvíli. Nebude záležať na tom, o čo sa jedná, vždy nájde riešenie. Nikdy však nezabudne na to, ako ti pomáhala a pri každej vhodnej príležitosti ti to bude vyhadzovať na oči. Očakáva, že pre ňu urobíš to isté – v mnohých prípadoch bude očakávať oveľa viac.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.