Česká influencerka Veronica

Úspešná česká influencerka, ktorú sledujú tisíce fanúšikov, šla s kožou na trh. Doslova. Krásna Veronica Biasiol sa v živom videu sa svojom Instagrame priznala s tým, že už niekoľko rokov trpí ochorením, ktoré je na prvý pohľad viditeľné. Teda, jej sa to bravúrne podarilo skrývať celé 4 roky.

24-ročná Veronica Biasiol (rodená Veronika Horáková), ako ju pozná takmer 200-tisíc followerov len na Instagrame, patrí k mladým ženám, ktorým mnohé iné závidia nielen krásu, ale aj úspech. Nikto však nie je „dokonalý“ a aj Veronica sa vo svojom súkromí veľmi trápila. A práve kvôli tomu si mohla privolať ochorenie.

Česká influencerka Veronica
zdroj: Instagram/veronicabiasiol

Česká influencerka ukázala telo

Toto by na ňu nik nepovedal. Či už naživo alebo online, len málokto by pri pohľade na ňu tipoval, že na svojej pokožke niečo skrýva. Veronica sa rada pýši svojím telom aj v odvážnych outfitoch, v ktorých zakryje len máločo. A predsa sa jej to podarilo.

Pred 4 rokmi som si prešla veľmi stresovým obdobím, čo sa týka vzťahov a riešenia vecí s mojím otcom,“ začala na videu so slzami v očiach vysvetľovať celú situáciu. Jej psychika mala ovplyvniť aj jej zdravie, čo spôsobilo, že dostala autoimunitné ochorenie s názvom vitiligo. Ide o stratu pigmentu na rôznych miestach, čo spôsobí, že pokožka vyzerá „fľakato“.

Svoje telo na videu, ktoré si môžeš pozrieť nižšie, aj ukázala.

Barbora a Veronica
zdroj: Instagram/biiiem

Veronica, ktorá je momentálne šťastne zadaná opäť vo vzťahu so svojou bývalou, to tajila 4 roky, pretože sa bála a zároveň to nemala v sebe vysporiadané. Skrývať toto ochorenie jej pomohol make-up, samoopaľovacie prípravky či retuš na fotkách.

Veronica je nádherná a aj odvážna. Môže byť inšpiráciou pre mnohé ženy, ktoré sa možno podobné ochorenie hanbia ukázať. Na kráse jej to isto neubralo. V každom prípade prajeme veľa zdravia a pohody.

Zdroj: Instagram/veronicabiasiol

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News