Známa influencerka Veronica Biasiol

Zdá sa, že tentokrát to spolu myslia naozaj vážne! Známa influencerka, Veronica Biasiol, ktorú veľmi dobre poznajú aj jej slovenskí fanúšikovia, je opäť šťastne zadaná. So svojou partnerkou sa dali dokopy po krátkom odlúčení a teraz už pre Extra prehovorili aj na tému – deti.

24-ročná kráska Veronica, je v Česku už dlhé roky známa ako modelka, influencerka, ale aj podnikateľka. Na Instagrame ju sleduje takmer 200-tisíc followerov, ktorých zaujíma aj jej súkromný život. V ňom našla opäť šťastie, keď sa dala dokopy so svojou bývalou priateľkou, Barborou Mlejnkovou.

Barbora a Veronica
zdroj: Instagram/biiiem

Známa influencerka randila aj s chlapmi

Česká Ariana Grande, ku ktorej ju často prirovnávajú, chodila v minulosti so slovenským hudobníkom menom Miki Goldy. Ich rozchod potvrdila minulý rok v apríli a údajne za tým mala byť nevera. Neskôr sa netajila tým, že lásku našla v pokrovej hráčke Báre. Po pár mesiacoch sa dámy nečakane a v tichosti rozišli.

Iskra medzi nimi zrejme nezhasla, pretože sa počas leta stretli na hudobnom festivale a po pauze sa dali opäť dokopy. Podľa ich slov sú si teraz bližšie a vzťah je silnejší. Dokonca by si želali v budúcnosti aj bábätko. „V pláne to určite je, ale musíme byť opatrné,“ prezradili. Obom by sa páčilo mať dvojičky. Ak by nevyšli dvojičky, rátajú aj s možnosťou, že by boli tehotné obe, ale nie v rovnaký čas.

Zdroj: extra.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News