Instagram/table_freak

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Sviatok zamilovaných je tu čo nevidieť a mnohé z nás premýšľajú nad tým, čím obdarovať alebo prekvapiť svoju polovičku. Samozrejme, že prejavovať svoju náklonnosť tomu druhému by sme mali počas celého roka, nielen na sviatok Valentína. No teraz to chce niečo špeciálne!

Buďme však úprimné, každá z nás chce v tento deň prejaviť lásku svojmu vyvolenému o to viac špeciálnym spôsobom. Možno už máš plán na vynikajúcu večeru a premýšľaš, čo skvelé k nej ešte navyše pripraviť. Preto sme sa rozhodli, že ťa inšpirujeme receptom na vynikajúce valentínske dezerty v pohárikoch.

Pripravíš ich rýchlo, jednoducho a navyše budú nielen výborne chutiť, ale aj dokonalo vyzerať. Na svojho drahého tak zapôsobíš nielen touto pochúťkou, ale určite aj ako žena, ktorú by si prial mať doma každý muž.

Pre ktorý z receptov sa rozhodneš?

Domáca panna cotta s jahodami

Tento recept dokáže pripraviť aj každá začiatočníčka. Ak k tomu pridáš lásku, ktorú máš vo svojom srdiečku, tvoj milý sa ti odvďačí ešte väčšou. Na prípravu domácej panna cotty budeš potrebovať šľahačku, trstinový cukor, želatínu, vanilkový prášok a jahody. V prípade, že máte s partnerom radi iné ovocie, môžeš zvoliť alternatívu, vám vyhovujúcu.

Citrónové tiramisu

Chutné a predsa o čosi iné ako klasické tiramisu. V prípade, že chceš svojho drahého potešiť týmto originálnym ovocným dezertom, určite sa doň s láskou pusti. Ani tento typ pochúťky nebude náročný na prípravu, práve naopak. Zvládneš ho za 30 minút.

Potrebovať budeš podlhovasté piškóty, dezertné víno, vajíčka, mascarpone, práškový cukor, citrón a kakao. Držíme prsty, nech vyjde podľa predstáv a predovšetkým, nech pohladí chuťové poháriky obidvom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife