Photo by Analise Benevides on Unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ľudia vedia byť niekedy dosť zákerní. Niektorí menej, niektorí viac… no niečo máme spoločné. Každý jeden z nás má tajomstvo, ktoré skrýva a nemá v pláne ho odhaliť.

Ja ti však dnes odhalím, aké tajomstvá skrývajú jednotlivé znamenia z horoskopu.

Baran

Nevieš udržať tajomstvo. Ak ti niečo tvoje známe priateľky povedia, posúvaš informácie ďalej. Nevieš si bez toho predstaviť deň, pretože si si na to zvykla.

Býk

Rada hazarduješ. Nemáš odvahu to priznať, no aspoň raz si to skúšala na každú oblasť svojho života. Či už si hazardovala s peniazmi alebo so zdravím, vieš čo to obnáša a si skúsená.

Blíženci

Zaujíma ťa všetko. Hoci si to nepriznáš, prahneš aj po informáciách, ktoré sa ťa netýkajú a si ochotná zájsť až za svoje hodnoty, pokiaľ by to znamenalo, že niečo zistíš. Tvoja zvedavá povaha ťa nenechá ani na minútku pokojnou a stále musíš o niečom diskutovať.

Rak

Nevieš tancovať. Všetkým si povedala, že vieš, no ty sa nevieš vôbec hýbať. Dúfaš, že sa ti to podarí skryť, pretože by to bola pre teba hanba, akú si nevieš predstaviť. Na diskotéke to vieš zamaskovať, no horšie to bude na nejakej oficiálnej spoločenskej udalosti.

Lev

Aj keď to, že to nie je dobré, počúvaš z každej strany, robíš to – porovnávaš sa s ostatnými. Vždy chceš byť lepšia ako oni a robíš všetko (aj poza ich chrbát) preto, aby si taká bola. Stále máš v hlave to, že ťa niekto predbehne a ty musíš byť na prvom mieste. Súťaživosť je tvoje druhé meno.

Panna

Nikdy neublížiš ľuďom. Si príliš dobrá na to, aby si niekomu ublížila. Pred ľuďmi to však tajíš, pretože vieš, že by ťa zradili. Využili by to a na všetko by si im bola dobrá. Ak by si to netajila, vyčerpávalo by ťa to.

Váhy

Rada vyhľadávaš komplikácie a púšťaš sa do hádok. Aj keď sa stane, že ostatní nevedia kde hádka začala, ty to vieš vždy. Ten spúšťač si ty, pretože sa v tom vyžívaš. Miluješ, ak si môžeš vyjadriť svoj názor a bojovať o to, aby bolo po tvojom.

Škorpión

Prahneš stále po väčšom úspechu. Hoci navonok pôsobíš skromne, v kútiku duše chceš stále viac a viac. Hoci vieš, že by si to nemala robiť, dobrá motivácia ťa posúva vpred. Dokonca si ochotná kvôli úspechu odsunúť ľudí, na ktorých ti záleží.

Strelec

Pokiaľ ide o prácu, ostatní ťa nezaujímajú. Ide len o teba a o to, aby si mala čo najlepšie výsledky. Ako to urobíš je jedno, hlavne aby ťa nechytili. Nelegálne spôsoby využívaš, pretože máš rada jednoduchšiu cestu ako zložitejšiu a zdĺhavejšiu.

Kozorožec

Nevieš šetriť. Pred každým sa tváriš, akoby si bola v pohode a zvládaš to, no je pravdou, že máš problém vyžiť z mesiaca do mesiaca. Každú výplatu hneď minieš a na veci, ktoré skutočne potrebuješ ti nezostane. Nevieš si pomôcť, no keď máš peniaze, musíš míňať.

Vodnár

Si úprimná, no aj tak nepovieš niekedy pravdu. Občas sa pristihneš, že myšlienkami myslíš skôr na to, akí sú ľudia zlí a falošní, dokým si neuvedomíš, že aj ty si taká. Taká, že občas súdiš ľudí a myslíš si o nich zlé veci, len to nepovieš nahlas.

Ryby

Vyžívaš sa v tom, že padneš do toxickej lásky. Určitým spôsobom ťa to priťahuje a hoci ťa to ničí, nemôžeš si pomôcť. Túžiš po úprimnej láske, avšak zatiaľ si nemala to šťastie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy