Instagram/telemundo

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Všetky fanúšičky už odrátavajú posledné dni do vysielania! Len pred pár mesiacmi bolo oficiálne potvrdené, že jedna z najobľúbenejších svetových telenoviel, Skrytá vášeň, sa po 17 rokoch od poslednej časti, znova objaví v televízii. Chýbať pritom nebude ani 6 hlavných postáv, ktorým sme držali palce neuveriteľných 188 častí.

Skrytá vášeň sa na Slovensku začala vysielať v roku 2003 a len máloktorá žena tajne nesnívala o tom, že raz stretne niekoho, kto bude ako jeden z bratov Reyesovcov. V tejto kolumbijskej telenovele ich srdcia patrili sestrám Elizondovým.

V skutočnom živote si práve obľúbeného svalnáča Juana, herca menom Mario Cimmaro, získala práve Slovenka Bronislava Gregušová, ktorá si vedľa neho žije ako v skutočnej telenovele.

Hlavní herci deň pred premiérou

Dej nových častí bude pokračovať po rokoch života hlavných hrdinov, ktorí majú už svoje dospelé deti. Ako inak, opäť pôjde o poriadnu zápletku spojenú s romantikou a vášňou. Okrem známych tvárí sa môžeme tešiť aj na mladých hercov, ktorí budú mať neľahkú úlohu popri „starých“ obľúbencoch.

V Miami sa práve včera konala oficiálna premiéra, pričom televízni diváci si ju budú môcť pozrieť na Valentína, 14. februára, kedy ju odvysiela americko-španielska spoločnosť Telemundo. To, či sa dočkáme nových častí aj na slovenských obrazovkách ako pred rokmi, zatiaľ netušíme.

Toto nás čaká v nových častiach

Takto vyzerali herci na premiére v Miami

„Juanova“ slovenská snúbenica Broňa by k herečkám skvele zapadla

Zdroj: Instagram/pasiondegavilanes

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News