pexels.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Drahá, naozaj. Uvedom si to. Predtým, než vstúpiš do vzťahu s niekým iným, musíš vstúpiť do vzťahu sama so sebou.

Musíš vedieť, čo si zaslúžiš. Musíš vedieť, akú máš hodnotu. Musíš vedieť, kto si a čo chceš. Musíš mať stanovené hranice. Musíš byť k sebe úprimná. A nie preto, že si sebecká, ale pre to, že ti na tom záleží. Že ti záleží na tom, s kým budeš vo vzťahu. Že ti záleží na tom, ako sa bude k tebe správať. Musíš spoznať seba samú. Robiť veci, ktoré ťa tešia, ktoré ťa robia šťastnou. Musíš vedieť, že si zaslúžiš dobrého muža.

Spoznaj sa. Potrebuješ lásku, tak zisti akú. Potrebuješ lásku tak, ako potrebuje kvet vodu. Vieš oceniť kvality muža, vieš oceniť jeho statočnosť, nezávislosť a úprimnosť. Prosím, hľadaj takého muža. Hľadaj muža, ktorý ťa bude mať rád. Ktorý ťa nebude zneužívať.

Nerobíš to ani ty. Práve naopak. Ak so vo vzťahu sama so sebou, vieš čo očakávať. Vieš, že ti muž musí dať to, čo dávaš ty sebe. Čo dávaš ty jemu. Pozornosť, vernosť, stálosť, vzťah, ktorý nedržíš na krátko, ale dávaš mu voľnosť.

Predtým, ako vstúpiš s niekým do vzťahu, opýtaj sa sama seba, či si daný chlap zaslúži tvoju lásku. Či je naozaj to, čo skutočne hľadáš.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

Ak nie, tak odíď. Nikto si nezaslúži tvoju lásku, ak sa k tebe nespráva s rešpektom a pokorou. Musíš naozaj zistiť, aká si. Čo chceš od život a kam smeruješ. Pretože ak si stále so sebou nevyrovnaná, vzťah nebude ideálne riešenie. Ak nevieš vyriešiť svoje problémy, asi ťažko potom vyriešiš tie vo vzťahu. Ak nevieš kto si, asi ťažko budeš hľadať muža svojich snov.

Zlatko, nájdi samú seba. Kúp si kvety, ktoré miluješ, choď na večeru, kúp si darček, daruj si oddych a pokoj. Rozmýšľaj, pochop svoje myšlienky a maj sa rada. Si úžasná žena, ktorá si zaslúži viac ako len obyčajný vzťah.

Zaslúžiš si všetko, ale nájdi sa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating