Niektorí muži nemajú odvahu na to, aby partnerkám povedali, že ich už nemilujú a chcú sa s nimi rozísť. Namiesto toho sa pretvarujú, podvádzajú ich (niektorí sa dokonca ani nesnažia to utajiť) a vzťah iba hrajú.

Tieto znaky správania ti napovedia, že tvoj priateľ uvažuje o rozchode.

Nechce s tebou tráviť toľko času ako na začiatku

Najjednoduchší znak, podľa ktorého vieš, že sa blíži rozchod. Ak ste sa predtým videli a stretávali skoro každý deň a stále ste sa mali o čom rozprávať, potom vieš, že ak partner vaše stretávanie obmedzí na 1-2 dni v týždni, je niečo zle.

Nechce s tebou chodiť na verejnosť

Načo by dával ostatným dôkaz, že s tebou stále chodí, keď sa s tebou chce rozísť? Ak tvoj priateľ uvažuje o rozchode, obmedzí vaše prechádzky a rande na minimum. V tom najhoršom prípade sa ich už nikdy nedočkáš a budete iba doma.

Nezdvíha ti mobil a tiež mu dlho trvá, kým ti odpíše na správu

Blížiaci sa rozchod spoznáš aj podľa toho, že ti tvoj priateľ nebude zdvíhať mobil a nebude ti odpisovať na správy. Taktiež je to veľmi jasný znak toho, že s tebou nechce byť v kontakte – hlavne ak o ňom vieš, že je na mobile neustále.

Nechce s tebou chodiť na rodinné návštevy/neberie ťa na ne

Rovnaký prípad, ktorý sme mali aj pri verejnosti. Načo by s tebou chodil na rodinné návštevy, prípadne ťa bral na ich rodinné návštevy, ak sa s tebou chystá rozísť? Okolie by malo len zbytočné pripomienky.

Našiel si nových priateľov alebo prácu

Ak tvoj priateľ zmení prácu, alebo si odrazu nájde nových priateľov, môžeš si byť istá, že sa pozerá aj po inej priateľke. Nový kolektív v práci a nová partia priateľov má na neho iný vplyv, ktorému ty možno nepochopíš a rozíde sa s tebou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.