instagram.com/hotelnaturidyllhochgall/

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Vianoce prešli rýchlosťou svetla a o pár dní tu už bude nový rok a Silvester. Večera s rodinou nemusí byť však len vianočná a rozlúčiť sa so starým rokom poriadnou večerou v kruhu rodiny je oveľa lepší nápad a jediný možný v dnešnej situácií. 

Vianoce miluje väčšina z nás a niektorí dokonca už od začiatku novembra spievajú vianočné koledy, ozdobujú svoje príbytky a šíria vianočnú atmosféru medzi ostatných. Po Vianociach sa zasa snažíme poriadne si oddýchnuť, načerpať sily a využiť posledné chvíle starého roka. Spisujeme novoročné predsavzatia a mamka behá po byte s metlou a utierkami, aby na nový rok bolo všetko tip top.

Stromček svieti v pozadí televízie, na ktorú všetci pozeráme a bohužiaľ práve v tejto situácii, nám nič iné neostáva. Zábavy sú zrušené, chaty zakázané a tak Silvester väčšina z nás strávi s rodinou.

Spríjemnenie rodinnej večere a ulahodenie oku nie len počas Vianoc, môžeš dosiahnuť aj krásnym stolovaním, ktoré pripravíš na Silvestrovskú večeru. Prinášam ti niekoľko tipov, ktorými sa môžeš inšpirovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife