žena

Iste si už niekedy zažila ten pocit, keď sa ti niekto páčil a najradšej by si bola, aby tomu takto bolo aj z opačnej strany. O tom, že si mu nebola ľahostajná ani ty, vedelo rozprávať viacero gest a prejavov náklonnosti aj z jeho strany. Avšak čas ukázal, že signály, ktoré ti druhá strana vysielala, si si zamieňala za lásku. O ktoré najčastejšie ide, popísal aj portál Thought Catalog.

V dnešnej dobe sa je v ľuďoch vyznať o čosi náročnejšie a platí to ako pre nás ženy, tak i opačné pohlavie a aj pre vzťahy, ktoré vedieme. Láska nás dokáže napĺňať, ale i častokrát zmiasť.

Obzvlášť vtedy, ak vnímame, že tomu druhému nie sme ukradnuté. Je to krásny pocit, o tom niet pochýb, avšak ako zistiť, či si signály náklonnosti nezamieňame s citom? Existuje niekoľko možností, kedy je tomu naozaj tak.

ryšavá žena
zdroj: Pexels/Tomaz Barcellos

Signály, ktoré si najčastejšie zamieňame za lásku

Sympatie

Je úplne v poriadku, pokiaľ si pocítila lásku k niekomu, kto bol v tvojej blízkosti nielen vtedy, keď si to potrebovala. Smiech, radosť a mnoho spoločných chvíľ, pri ktorých si zabúdala na čokoľvek jednoducho spôsobilo, že si sa zamilovala. Avšak pozor, vzájomné sympatie nemusia hovoriť ihneď o láske aj zo strany toho druhého.

 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating