unsplash.com

Muži sú z Marsu a ženy z Venuše.  Sú od seba veľmi, ale naozaj veľmi odlišní. To počúvame už roky. Pravdou však je, že nie vo všetkých veciach sme tak rozdielni, ako sa hovorí. 

Spája nás toho mnoho a je načase búrať rodové stereotypy o tom, čo robia iba ženy. Pretože sú veci, ktoré majú muži rovnako radi, iba sa traduje, že nie. Toto sú veci, ktoré muži milujú, aj keď sa tvrdia opak.

Varenie

Názor, že ženy patria do kuchyne (haha) a muži nemajú radi varenie je tu už dlho. Avšak aj keď sa tento mýtus stále búra, nechce sa z našej spoločnosti vytratiť. Množstvo mužov miluje varenie a berú ho ako oddych. Navyše, väčšinu najlepších šéfkuchárov vo svete tvoria práve chlapi.

Maznanie sa

Muži milujú maznanie. Hovorí sa, že radšej na vec idú priamo a nežnosti radi preskočia. Všeobecne však platí opak. Majú radi objímanie, bozkávanie, držanie sa za ruky… Je to krásny pocit, cítiť sa milovaný a vážia si aj tieto „maličkosti“.

Pozornosť

Dobre, toto by mohlo byť celkom prekvapením, ale aj muži milujú pozornosť, a to viac, ako si niekedy uvedomujeme. Prirodzenou túžbou po pozornosti je tá od žien. Chcú zaujať svoju potencionálnu partnerku a ak sa dostanú do vzťahu, sú veľmi vďační za pozornosť a naslúchanie zo strany svojej polovičky.

Obliekanie

Ženy nie sú jediné, ktoré sa rady obliekajú. Vyzerať upravene – to je to, čím sú niektorí muži priam posadnutí. A v dnešnej dobe obzvlášť. Cítia sa skvelo, ak vyzerajú skvelo. Taktiež majú pocit, že ak sa dobre obliekajú, ľudia si ich viac cenia.

Upravovať sa

Kto povedal, že salóny sú len pre ženy? Ich návštevy nemusia byť tak časté, ako tie dámske, no radi si vychutnajú chvíľu pre seba, napríklad v barber shopoch. Trochu sa zrelaxujú a odchádzajú s novým účesom a upravenou bradou, čo im zvyšuje sebavedomie.

 

Zdroj: relrules.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating