Paranoidná

Všímaš si na sebe, že si paranoidná, bojíš sa veľa vecí a skoro v každej situácii si prestavuješ tie najhoršie scenáre? Ak áno, tak tento kvíz je určite pre teba, pretože ti prezradí, či je to naozaj tak.

Máš pocit, že stále v niečom upodozrievaš ľudí okolo seba?

Myslíš si, že ťa ľudia využívajú?

Ako reaguješ na kritiku?

Rozprávaš sa s niekým o svojich problémoch alebo pocitoch?

Odpúšťaš rýchlo a ľahko?

Mávaš úzkosti?

Žiješ s pocitom bezpečia?

Ako veľmi si paranoidná? Tento test ťa donúti o sebe popremýšľať
SI NAOZAJ VEĽMI PARANOIDNÁ
Paranoja je každodennou súčasťou tvojho života a čím ďalej, tým viac strácaš kontrolu nad svojím životom. Nie je to v poriadku, ale nie si v tom sama a dá sa to riešiť. Neboj sa obrátiť na špecialistu, ktorý ti s tým môže pomôcť.
OBČAS MÁVAŠ PARANOIDNÉ STAVY, STÁLE JE TO VŠAK V RÁMCI NORMY
Občas si naozaj paranoidná, ale neotravuje ti to tvoj každodenný život. Takéto stavy má občas každý z nás a je to normálne. Avšak nedovoľ týmto stavom viac vkročiť do tvojho života, viac dbaj na svoj stav a nezabúdaj oddychovať.
VÔBEC NIE SI PARANOIDNÁ
Paranoja? To čo je? Takéto slovo asi ani nepoznáš a keď si možno niekedy bola paranoidná, tak len chvíľu a rýchlo si sa z toho dostala. Je skvelé, že sa ničoho nebojíš a stále sa snažíš myslieť pozitívne.

Či už mávaš paranoidné myšlienky a správanie alebo dokonca aj panické ataky, mala by si sa čo najskôr obrátiť na psychológa alebo iného špecialistu, ktorý ti tieto stavy pomôže prekonať. 

Citové vydieranie používajú ľudia, ktorí zneužívajú emócie a citové puto s cieľom dosiahnuť svoje zámery alebo kontrolovať iných. Môže sa to javiť ako nevinné správanie, no v skutočnosti môže mať negatívny vplyv na vzťahy a psychické zdravie všetkých zúčastnených. Robíš niektorú z týchto 5 chýb aj ty?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy