Optimista

Je jasné, že každý sme iný a inak sa pozeráme na tento svet. Pretože máme napríklad iné želania, ciele, povahy, zovňajšok a mnoho ďalšieho. Niekto z nás sa viac teší zo života, iný zase o niečo menej. A ako si na tom ty? Aká osobnosť v tebe prevláda – optimista, realista či pesimista?

Zistíš to v tomto krátkom kvíze.

Cez víkend sa chystáš na výlet, ale čítaš, že bude zlé počasie. Čo urobíš?

Ako zareaguješ, keď ti prídu výsledky z vyšetrenia u lekára mailom?

Predstav si, že ti z ničoho nič volá niekto, kto ti vôbec nezvykne volať. Aká bude tvoja prvá myšlienka?

Čo budeš robiť, ak sa pohádaš s najlepšou kamoškou?

Ako sa cítiš, keď ťa čaká nejaká dôležitá skúška či porada v práci?

Si smutná a sklamaná, keď nejde niečo podľa plánu?

Vieš prehrávať?

Si optimistka, pesimistka či realistka? Zisti, aká vlastnosť v tebe prevláda
SI OPTIMISTKA
Vo všetkom hľadáš len to dobre a nikdy sa nevzdávaš. Je to skvelá vlastnosť, ktorá ťa určite veľakrát v živote podrží. Niekedy však nevieš prijať realitu takú, aká naozaj je a potláčaš v sebe negatívne emócie. Jednoducho si ich zakazuješ vôbec cítiť, čo nie je úplne dobre.
SI REALISTKA
Nemáš na sebe ružové okuliare alebo si nemyslíš, že všetko dopadne zle. Jednoducho vidíš veci také, aké naozaj sú a vieš sa s nimi stotožniť. I keď je to občas ťažké.
SI PESIMISTKA
Radosť? Čo je radosť? Alebo viera v to, že sa všetko na dobré obráti? Také ty nepoznáš. Vo všetkom hľadáš a vidíš to najhoršie a je pre teba hrozne ťažké tešiť sa zo života. Mala by si na tom pracovať, pretože to nakoniec budeš veľmi ľutovať.

Máme pre teba ďalší rýchly kvíz osobnosti, ktorý o tebe odhalí pravdu. Znamená to, že budeš mať možnosť viac sa spoznať. Nájdeš ho v našom nedávnom článku.

Naše rozhodovanie dokáže veľa prezradiť o tom, aké v skutočnosti sme. Vyskúšaj aj tento zaujímavý osobnostný test, ktorý o tebe prezradí niečo nové. A pritom si stačí vybrať jeden geometrický tvar.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy