Zvládať emócie

Zvládať emócie častokrát nie je vôbec jednoduché, či už tie pozitívne alebo hlavne negatívne. Ako sa v tom darí práve tebe? Zistíš to vďaka tomuto krátkemu, ale výstižnému kvízu.

Urobila si pod vplyvom emócií niečo, čo si neskôr oľutovala?

Keď všetci panikária, robíš to aj ty?

Keď máš úzkosti a si podráždená, zvykneš meditovať alebo robiť nejaké dýchacie techniky na upokojenie?

Myslíš si, že negatívne emócie škodia človeku a vždy ich treba dať zo seba von?

Predstav si, že ti spadol na zem nový telefón a rozbil sa. Tvoja reakcia?

Snažíš sa pochopiť človeka, ktorý v tebe vyvoláva negatívne emócie?

Ako reaguješ, keď niekto má negatívne komentáre na tvoju osobu?

Vieš zvládať svoje emócie? Zisti to vďaka tomuto kvízu
SVOJE EMÓCIE ZVLÁDAŠ PERFEKTNE
Vieš sa kontrolovať a vieš, kedy je vhodné ukázať emóciu a kedy nie. Tie negatívne v sebe nepotláčaš, ale nezvykneš si ani vybíjať svoju zlosť na ostatných. Len tak ďalej, si v tom skutočne dobrá!
VIEŠ SA OVLÁDAŤ, ALE ČASTOKRÁT ZLYHÁŠ
Ešte sa len učíš zvládať svoje emócie, preto v tom stále zlyhávaš. Ale je to časť procesu, takže si z toho nič nerob a pracuj na sebe aj naďalej. Určite to zvládneš a emócie prestanú ovládať tvoj život a tvoje rozhodnutia.
NEVIEŠ OVLÁDAŤ SVOJE EMÓCIE
Všetko robíš pod vplyvom emócií a potom to častokrát ľutuješ. Občas ti to poriadne otravuje život a mala by si začať na sebe pracovať, aby sa ti žilo lepšie. Pamätaj, že to ty by si mala mať svoje emócie pod kontrolou, nie oni teba.

Ak ťa výsledok nepotešil a na svojej sebakontrole by si mala popracovať, neprehliadni náš predošlý článok. Nauč sa kontrolovať a ovládať svoju myseľ troma jednoduchými technikami.

Zvládať negatívne emócie a neprenášať hnev na partnera je dôležité aj vo vzťahu. Viac o tom si môžeš prečítať  v tomto našom článku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy