Seriály pre ženy
Instagram/thecwtvd, Instagram/prettylittleliars

Niektoré seriály oslovia snáď každého a stanú sa celosvetovým hitom. Iné zase obľubujú len tí, ktorí milujú daný žáner. Ale sú tu aj také, ktoré akosi viac uprednostňujú ženy než muži. Nuž, asi v sebe nezaprieme našu túžbu po romantike, ženskej dráme či vymysleným predstavám o našich životoch. Toto sú dokonalé seriály pre ženy, na ktoré nedáme dopustiť, aj keď ich naše polovičky vôbec nechápu.

Sú o rôznych témach, problémoch, ale aj časoch, no získali si naše srdcia tak, že ich ani po rokoch nevieme prestať pozerať. A veríme, že ich dobre poznáš aj ty.

Ktorý z týchto 7 seriálov pre ženy je tvoj najobľúbenejší?

Bridgerton

Začneme niečím novším, no už teraz dobre vieme, že sa zo seriálu Bridgerton stane niečo, čo si pozrieš aj s odstupom času. Vplyvná anglická rodina, spoločenské konvencie, láska, klebety, chuť robiť si veci po svojom a, samozrejme, doba, v ktorej všetky ženy chodili oblečené ako princezné. Asi sa niet čomu čudovať, že pri tomto seriáli doslova snívame.

Gossip Girl

Pri tomto sa vždy vrátiš do svojich „mladých“ čias a užiješ si pohľad na dve kamarátky, ktoré dospievajú a menia sa na ženy. Sila priateľstva, ale aj moc rozvrátiť všetko, čo sa dá iba ohováraním. Klamstvá, zrady, milostný aj bohatý život mladých v New Yorku. Ktorá by na chvíľu nechcela byť jednou z nich? Bola si tím Blair alebo Serena?

Riverdale

O niečo novší pohľad na stredoškolské časy prináša Riverdale. Nechýbajú v ňom pekné roztlieskavačky (aj ty si si to túžila niekedy vyskúšať?), fešní športovci a mladá láska so svojimi problémami. Avšak, toto celé je poriadne okorenené kriminalitou v meste, ktorú je potrebné vyriešiť. Čo všetko sú schopní urobiť študenti, ktorí ledva dospeli?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife