instagram/entertainmentweekly

Dobré ráno, Upper East Side. Áno, je to tak, ikonický seriál Gossip Girl z roku 2007 dostane svoj reboot. Celá séria začne od začiatku, takže uvidíme úplne novú generáciu bohatých tínedžerov. V ére instagramových hviezd, blogerov a influencerov je zrejme ideálny čas na oživenie aj slávneho webu s klebetami o mladej elite v New Yorku. 

O čom bude?

Samozrejme, tvorcovia ešte nepredstavili celý dej. Ale tu je oficiálne zhrnutie série. Je to iba nový pohľad na bohatú  spoločnosť  New Yorku, pričom  vychádza z toho, že spoločnosť sa neustále mení,“ uviedol scenárista Joshua Safran. „Ako sa teda zmenil tento svet, ako sa zmenili sociálne médiá a ich účinok? Všetky tieto veci nám umožnili pozrieť sa na svet po 12 rokoch, to nás naštartovalo, aby sme príbeh prerobili znova.“

Kedy sa séria odvysiela?  

Produkcia sa oneskorila kvôli koronavírusu, očakáva sa však, že bude zverejnená na HBO začiatkom roku 2021. Celá séria bude mať 10 hodinových epizód. Pred pár dňami boli zverejnené fotografie, ktoré naznačujú, že na Manhattane opäť prebiehalo natáčanie. Na pódiách Metropolitného múzea v New Yorku sa totiž objavilo nové obsadenie. Schody – to isté miesto, kde Blair a Serena trávili obedné prestávky.

 

Zdroj: harpersbazaar.com, instagram.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife