Selena Gomez, Hailey Bieber a Kylie Jenner
Instagram/selenander/kyliejennerfgt

V poslednej dobe poriadne otriasla šoubiznisom kauza medzi svetoznámymi kráskami. Selena Gomez bola zosmiešnená kvôli jej kilám navyše. Kritiku schytala od novej manželky jej bývalého priateľa – Hailey Bieber a Kardashianky. Po Seleninom vyjadrení sa konečne v stories na Instagrame vyjadrila aj druhá strana. 

Ku kauze medzi Selenou Gomez a Hailey Bieber sa vyjadrila aj samotná manželka svetoznámeho speváka.

Selena Gomez sa stala terčom kritiky

Minulý mesiac otriasla svetom celkom veľká kauza medzi svetoznámymi kráskami. Po tom, čo sa Selena Gomez ukázala v plavkách a neskôr vystúpila na Golden Globes, si fanúšikovia všimli, že ma nejaké to kilo na vyše. Neskôr ju však okrem fanúšikov začali kritizovať aj svetoznáme krásky.

Vo videu na TikToku tak údajne spravili  Hailey Bieber spolu s Kendall Jenner a Justine Skye. Neskôr však toto video Hailey vymazala a vyzeralo to tak, že so Selenou vychádzajú dobre.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa tff (@thefashionfaery)

Prednedávnom sa Selena Gomez stala najsledovanejšou ženou na Instagrame a tým predbehla obľúbenú Kardashianku Kylie Jenner. Tá si to asi zobrala až príliš osobne a spolu s Hailey Bieber začali speváčku zosmiešňovať. O celej kauze sa viac dočítaš po kliknutí SEM.

Čo si o celej kauze myslí Hailey Bieber?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News