Selena Gomez

Celosvetovo známa americká speváčka a herečka, Selena Gomez, sa teší z veľkého úspechu. Na Instagrame sa totiž stala najsledovanejšou ženou. Za všetko pritom môže šteklivá fotka, ktorú tam zverejnila druhýkrát. 

30-ročnú speváčku ľudia milujú aj vďaka jej úprimnosti a zmyslu pre humor. Hoci jej život uštedril zopár nepekných rán, nevzdáva sa a užíva si naplno. Vidieť sme to mohli napríklad aj počas oslavy Nového roka, ktorý strávila s mladými Beckhamovcami.

Selena Gomez
zdroj: Instagram/selenagomez

Hovorilo sa, že so synom známeho anglického exfutbalistu a jeho manželkou majú polyamorický vzťah. Speváčka však iba žartovala. V skutočnosti vraj randí so spevákom a hudobným producentom zo skupiny The Chainsmokers – Andrewom Taggartom.

Iba prednedávnom tiež zožala dávku kritiky kvôli svojim kilám navyše. Tie vynikli v spoločenských šatách, ktoré si obliekla na odovzdávanie Zlatých glóbusov. Z hejterov si však nič nerobila a odkázala im, že si užila sviatky a preto je teraz trošku plnšia.

Selena Gomez a Andrew Taggart
zdroj: Instagram/sel_love_2213

Selena Gomez je najsledovanejšou ženou

Selena Gomez, ktorú si môžeš pamätať najmä z tínedžerských seriálov na Disney Channel, sa najnovšie stala najsledovanejšou ženou na Instagrame.

Iba včera tam totiž zverejnila poriadne s*xy fotku, ktorú už kedysi vymazala. „Toto som už raz vymazala, pretože som si myslela, že je to možno príliš, ale no a,“ napísala známa speváčka pod vyzývavú snímku, ktorú môžeš vidieť po kliknutí SEM.

Selena Gomez
zdroj: Instagram/selenagomez

Touto fotkou Selena Gomez ohúrila svet a vďaka nej sa stala najsledovanejšou ženou na známej sociálnej sieti. Aktuálne ju tam followuje až 383 miliónov fanúšikov. Predbehla tak Kylie Jenner s 380 miliónmi sledovateľov.

Zdroj: Instagram/selenagomez

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News