instagram/bagarovamonika

Radí sa medzi najkrajšie ženy československého šoubiznisu, no v láske to až tak ľahké nemá. Po pár neúspešných vzťahoch si mnohí mysleli, že na lásku zanevrela a od vzťahov si dá na chvíľu pauzu. Opak je však pravdou a je v tom opäť až po uši. Portál Extra.cz dokonca informuje o tom, že by mohla skrývať aj sladké tajomstvo! 

Ako jednej z mála sa tejto dive aj po skončení súťaže SuperStar podarilo zostať na výslní. Reč je o pôvabnej Monike Bagárovej, ktorá len nedávno vyšla s pravdou von, keď verejne priznala, že je znova zamilovaná. Jej vyvoleným sa stal zápasník MMA Makhmud Muradov, ktorý pochádza z Uzbekistanu. Po ani nie dlhej chvíli od našich západných susedov prichádzajú ďalšie zaujímavé správy. Podľa všetkého, Monika Bagárová je vraj v tom a toto má tomu nasvedčovať!

Magazín Extra.cz informuje, že do redakcie sa v uplynulých dňoch prihlásilo nezávisle niekoľko žien tvrdiacich, že mali v súvislosti s českou divou záhadné zážitky, ktoré naznačujú, že by predsa len mohla pod srdcom nosiť prvé bábätko. Buď speváčku zastihli počas návštevy v gynekologickej ambulancii alebo zachytili útržky rozhovorov s jej známymi.

Monika sa však rozhodla reagovať a jej slová prekvapili mnohých. ,,Ja nie som tehotná, nie je to pravda. Na gynekológii v Prahe ma mohli vidieť, lebo mám novú doktorku. Dieťa by som si priala, nebránim sa tomu. Až raz budem tehotná, určite to nebudem tajiť. Rada sa o tom pobavím, ale teraz to aktuálne nie je,” čím teda vyvrátila akékoľvek informácie o jej tehotenstve.

Na oblátku, anonymný zdroj pre český magazín Extra.cz ale prezradil niečo celkom iné. ,,Dievčatá sa potichu bavili o tom, že sa Monika už veľmi teší na bábätko, a v priebehu pár dní by už mala vedieť, akého pohlavia očakávaný prírastok do rodiny bude. Vraj sa to bude snažiť utajiť čo najdlhšie, ako to len pôjde, a plánuje to riešiť zimnou módou a kabátmi,” vyjadril anonymný zdroj.

Zdroj: Extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News