Instagram/sajfa

Kritike na internete sa vyhne len máloktorá známa tvár. Či už robí všetko „správne“ alebo je okolo nej nejaká kauza. Svoje o tom vie aj moderátor Matej „Sajfa“ Cifra, ktorý ju najnovšie schytal iba kvôli nevinnej fotografii, na ktorej je spolu s ním a jeho manželkou Veronikou, aj ich dvojročná dcérka Sára. Tú zverejnil na svojom Instagrame.

Aj keď na svojich sociálnych sieťach zdieľa rôzne momenty či už z pracovného alebo súkromného života, niektoré veci si predsa len stráži pred zrakom verejnosti. Napríklad aj tváričku svojho dievčatka, ktorú ani on, ani moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová, na internete verejne neukazujú.

Malá Sára žnie úspech na otcovom Instagrame najmä na videách, ktorými sa hrdý otecko pochváli fanúšikom. Vo svojom veku má totiž skvelú pamäť a bavia ju knižky. Jeho najnovšia fotka, kde sa Sára objavila, však schytala paľbu kritiky.

Sajfa, tak ako aj mnohí iní známi rodičia na sociálnych sieťach, na nej prekryl dcérkinu tváričku emotikonom, aby tak nechal jej identitu v súkromí. Rovnako tak to robia napríklad aj Jasmina s Rytmusom, aby svojho syna Sanela chránili. Nejde pri tom o to, že by svoje deti schovávali, ale podľa nich nepatrí detská tvár do online sveta, kým sa tak ich deti samé nerozhodli.

Na fotke, kde sú Cifrovci pokope, však fanúšikom neušiel jeden detail. Aj keď jej priamo do tváre nevidno, vo vedľajšom odraze je možné vidieť jej črty. Je evidentné, že z takého odrazu nie je možné nič vyčítať, no sledovatelia si v komentároch nenechali príležitosť „rypnúť si“.

Nechápem, prečo tú vašu úžasnú a múdru dcéru nechcete ukazovať. Ste trápny,“ znie len jeden z viacerých komentárov ľudí, ktorí vôbec nechápu, aký význam má takáto ochrana malého dieťaťa.

Čo si o takomto zakrývaní tváre dieťatka myslíš ty?

Ľudia v komentároch sa nezdržali kritiky

zdroj: Instagram/sajfa

Zdroj: Instagram/sajfa

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News