Pexels/antonio

Pre každého z nás sú typické určité vlastnosti – dobré aj zlé. Takže súdiť sa navzájom? To radšej nie. Ale vedieť „všetko“ o svojom partnerovi by padlo vhod, pretože sa môže stať, že niektorá nám nemusí byť úplne po chuti, nevedeli by sme sa s dotyčnou osobou zosúladiť a mohli by vznikať konflikty. Priprav sa na to, čo ťa možno čaká s týmito znameniami. 

No napríklad, predstav si, že tvoj muž je úplný vorkoholik, ktorý sa ti venuje minimum času, ak vôbec nejaký pre teba má. Alebo by bol perfekcionista. Ak by si čokoľvek pohla inak, ako to má on v oku, môžeš začať utekať. Preto sme sa rozhodli dať ti do pozornosti znamenia zverokruhu, ktoré majú najväčšie sklony k určitým týmto závislostiam.

Baran

Vedela si, že Baran je ten azda najväčší vorkoholik? Pracovať, pracovať a ešte raz pracovať. Lenže, ako isto všetci vieme, na tomto vie stroskotať vzťah.

Druhá polovička Barana potrebuje veľmi silné nervy, trpezlivosť a hlavne pochopenie. Nie každý má na to, aby sa vedel stotožniť s tým, že sa ti partner bude venovať tak málo.

Býk

Ako sme vyššie písali o perfekcionizme, vedz, že reč bola o Býkovi. Miluje svoj vlastný poriadok a organizáciu. Zrejme by sme to viac očakávali od Panny, ale nie. Ak niečo uvidí inak, ako je na to zvyknutý, vie ho to vynervovať. Všetko má svoje miesto.

V tomto je veľmi tvrdohlavý a nedá si povedať. Kvôli jeho perfekcionizmu sa vie dostať rýchlo do konfliktu. Preto ti odporúčame využiť trpezlivosť a nájsť v sebe pochopenie.

Panna

Zberač. Aj tak by sa dal zhrnúť zlozvyk tohto znamenia. To, čo naozaj chce, nedopraje iným, ale odloží si to. Keby to mala Panna niekomu dať alebo vyhodiť, radšej by si „odrezala“ ruku. Ale škodí tým hlavne sebe.

Pretože odkladá zbytočnosti, povaľuje sa jej to kade tade, a popritom by sa to možno zišlo niekomu inému. Ale Panna nie, nechá si to i napriek tomu, že už to nikdy trebárs nevyužije.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy