Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované

S týmito znameniami zverokruhu nie je ľahké žiť: Nenávidia mať domáceho miláčika

Horoskopy
Ako byť atraktívna
Unsplash/Mathilde Langevin

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Pre každého z nás sú typické určité vlastnosti – dobré aj zlé. Takže súdiť sa navzájom? To radšej nie. Lebo nikto z nás nespadol z neba dokonalý. Ale vedieť „všetko“ o svojom partnerovi by padlo vhod, pretože sa môže stať, že niektorá vlastnosť nám nemusí byť úplne po chuti, nevedeli by sme sa s dotyčnou osobou zosúladiť a mohli by vznikať konflikty. Priprav sa na to, čo ťa možno čaká s týmito znameniami. 

No napríklad, predstav si, že tvoj muž neznáša domácich maznáčikov. Vo svojom dome nechce žiadne zvieratko, ani keby si prosila. Jednoducho nie a nie.

Baran

Vedela si, že Baran je ten azda najväčší odporca domácich maznáčikov? Vo svojom srdci nenašiel priestor pre lásku na akékoľvek štvornohé zlatíčko. Lenže, ako isto všetci vieme, aj na tomto vie stroskotať vzťah, pokiaľ druhá strana chce opak.

Druhá polovička Barana potrebuje veľmi silné nervy, trpezlivosť a hlavne pochopenie. Nie každý má na to, aby sa vedel stotožniť s týmto.

Býk

Ako sme vyššie písali, vedz, že reč bola aj o Býkovi. Miluje svoj vlastný poriadok a organizáciu. A toto mu vie prekaziť domáce zvieratko. Zrejme by sme to viac očakávali od Panny, ale nie.

Ak niečo uvidí inak, ako je na to zvyknutý, vie ho to vynervovať. Všetko má svoje miesto. A zvieratká vedia narobiť galibu. V tomto je veľmi tvrdohlavý a nedá si povedať.  Preto ti odporúčame využiť trpezlivosť a nájsť v sebe pochopenie.

Panna

Do tejto skupiny kľudne môžeme zaradiť aj Pannu, ktorá to má podobne ako Býk. Vo svojom príbytku nechce nič iné okrem ľudí. Má rada svoj poriadok a nemá čas sa starať o ďalšie stvorenie.

Preto nerátaj, že by si pochodila s nejakým psíkom alebo iným zvieratkom. V tomto je Panna rázna a keď si dupne, tak s ňou nepohne nik. Ani malú rybku by neprichýlila, pretože nechce mať na svedomí, že sa nedožije ani rána kvôli tomu, že sa nebude starať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy

0 %