instagram.com/joancarolphotography

V žiadnom vzťahu by nemala chýbať vášeň. Iskra, ktorá medzi vami rozpáli oheň vždy, keď sa navzájom pozriete do očí. Kým niektorí muži vášňou horia ako v telenovele, iní sú oveľa pokojnejšie romantické duše. Pozrime sa ale práve na tých, ktorí sú svojou energiou a vášňou podľa svojho znamenia známi.

Lev

Muž narodený v tomto znamení je svojou vášňou a energickou povahou známy. Vyžaruje z neho sebavedomie, sila a ak po niečom túži, ide si za tým. Keď ženu bozkáva, tak do toho dá všetko. V intímnych chvíľach je rád tým, kto dominuje a ukáže ti, ako veľmi sa mu páčiš.

Vládcom chce byť nie len v posteli, ale aj vo vzťahu ako takom. Láska a s ňou spojená vášeň sú jeho silnou a zároveň slabou stránkou. Najmä, ak mu žena polichotí, vtedy lietajú iskry!

Škorpión

Muž v znamení Škorpióna pôsobí navonok nedostupne a chladne. No pod kôrou skrýva srdce, ktoré dokáže horieť láskou a vášňou tak, ako máloktoré iné. Ženy priťahuje práve svojím tajomnom, ktoré chcú odokryť. Ak nájde ženu, ktorej verí, bude ju milovať celou mysľou, srdcom i telom.

Je to ten chlap, ktorý stojí v dave ticho a s kamennou tvárou, no aj tak sa za ním ženy obzerajú. Nie len v láske, ale do všetkého, čo robí a má rád vkladá energiu a vášeň na 100 %.

Rak

Aj keď je muž narodený v tomto znamení známy pre svoju citlivú stránku, vášeň mu rozhodne nechýba. Je to človek plný energie a optimizmu, ktorý kladie lásku v živote na prvé miesto. Keď nájde ženu, ktorú miluje, svoje city jej bude dokazovať pozornosťou a záujmom. V posteli dbá na to, aby bola potešená aj ona, nie len on sám.

Ak dostane pozornosť a starostlivosť, po ktorej od ženy túži on, dá jej všetko, čo si bude priať. Intimita plná vášne s milovanou ženou je pre neho nesmierne dôležitým bodom vzťahu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy