Zamiluje sa každý. Nezáleží na tom, či si narodená v januári alebo v novembri. Keď sa zaľúbiš, je to len o tebe a tvojom priateľovi. Do určitej miery však môžu znamenia ovplyvňovať to, ako dávame lásku najavo. Milovať niekoho v znamení Panna je tá najkrajšia vec, ktorá sa ti môže stať.

Tu sú tri dôvody, prečo je správna vec, ak miluješ muža v znamení Panna.

Vždy počúva, keď niečo hovoríš

Muži počúvajú veľmi málo. Keď sa tak stane, väčšinou je to jedným uchom dnu a druhým von. Málokedy si pamätajú detaily, ktoré si hovorila. Môžeš si byť istá, že muž, ktorý sa narodil v septembri ťa počúva vždy. Zapamätá si všetko, čo si povedala do posledného detailu. Nezáleží na tom, či máte prvé alebo tridsiate rande – vždy ťa počúva, kladie ti otázky a zaujíma sa o teba.

 

Stará sa o to, aby veci vyhovovali tebe

Muž v znamení Panna sa vždy opýta ako sa cítiš, či sa cítiš dobre, či ti niečo nechýba a ako by to mohol napraviť. Je empatický a chce, aby si sa v jeho prítomnosti cítila pohodlne. Bude sa starať o to, aby si mala všetko, čo chceš. Či už to bude pri jedle, či pri pozeraní filmu alebo o výbere miesta, kam pôjdete na rande. Vyberie pár vecí, no konečné rozhodnutie nechá na tebe.

Snaží sa o to, aby ti nič nechýbalo

Ľudia sú rôzni. To, čo má rád on, nemusíš mať rada ty. A to, čo máš rada ty, nemusí mať rád on. Občas sa stane, že ti nejaké veci vo vzťahu chýbajú. Môžu to byť milé slová, malý darček ako pozornosť, vykonaná domáca práca alebo rande v meste. Muž Panna sa bude snažiť o to, aby sa v týchto veciach zlepšila. Ak mu povieš, čo by si chcela častejšie, bude na tom pracovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.