instagram.com/selenagomez, instagram.com/justinbieber, instagram.com/theweeknd

Selena Gomez je jedna z najznámejších a najsledovanejších ľudí z celebritného sveta.

Úspešná mladá kráska je nie len speváčka, ale aj herečka a najnovšie má vlastnú značku kozmetiky s názvom Rare Beauty. Preslávila sa najmä hereckými výkonmi v rôznych seriáloch a filmoch na Disney Channel, neskôr svojim unikátnym hlasom a speváckou tvorbou. Selena si od začiatku svojej kariéry držala svoj súkromný život v tajnosti, no od vzťahu s Justinom Bieberom sa svojimi vzťahmi- nevzťahmi netajila. Pozri si oficiálne vzťahy a vyšpekulované romániky Seleny Gomez!

Nick Jonas

Selena a Nick Jonas boli oficiálnym párom v roku 2008. Ich vzťah trval iba niekoľko mesiacov a fanúšikovia Jonas Brothers ich veľmi podporovali. V roku 2018 spoločne spomínali na ich prvé rande v show BBC Radio 1.

Taylor Lautner

Selena a Taylor sa stretli vo Vancouveri v roku 2009, keď Selena natáčala film Ramona a Taylor natáčal Twilight New Moon. Ich románik však trval veľmi krátko. Koncom roka 2009 Selena oznámila rozchod, dôvodom bol ich rozdielny životný štýl.

Justin Bieber

Justin bol najdlhším Seleniným partnerom. Niekoľko rokov sa rozchádzali a schádzali. Oficiálne spolu začali randiť v roku 2010 a rozchod oficiálne oznámili v roku 2015. Začiatkom roka 2017 sa Selena dala dokopy s The Weekndom, s ktorým vydržala iba niekoľko mesiacov a po rozchode s ním sa dala opäť dokopy s Justinom. Ich vzťah to znovu nevydržal a v marci 2018 sa rozišli. Iba tri mesiace po ich rozchode sa dal Justin dokopy s Hailey Baldwin, ktorú požiadal o ruku v júli 2018. Teraz sú manželmi. Selenu to veľmi zasiahlo a s rozchodom sa vyrovnávala niekoľko mesiacov. Uzavrela to skladbou Lose You To Love Me, v ktorej vyjadrila všetky svoje pocity ohľadom Justina Biebera.

Zedd

Selena a Zedd spolu randili v roku 2015. Diplo sa k ich vzťahu vyjadril, že celý vzťah je predstieraný a ide iba o reklamný ťah. Selena to poprela a v rozhovore pre radio show The Edge Afternoons prezradila, že aj napriek krátkemu vzťahu to bolo skutočné a nehrané.

Samuel Krost

Selenu a Samuela pristihli prvýkrát paparazzi v novembri 2015, keď sa držali za ruky na ceste do reštaurácie Cipriani v New Yorku. Ich vzťah nebol veľmi dlho potvrdený, napriek tomu, že ich paparazzi odfotili spoločne niekoľkokrát. So spoločnými kamarátmi boli na dovolenke v Costa Rica, kde už fanúšikovia tušili, že ich vzťah nie je len kamarátsky. Samuel potvrdil oficiálne ich vzťah až po rozchode v roku 2016.

Orlando Bloom

Selena a Orlando boli odfotení spoločne v roku 2014, keď ich paparazzi pristihli vonku po show v Los Angeles. Chýry sa okamžite spustili a mnohé médiá a fanúšikovia klebetili, že Selena a Orlando tvoria pár. Toto sa však nikdy nepotvrdilo, skôr vyvrátilo, keďže sa nič nestalo a Orlando vtedy chodil so speváčkou Katy Perry, s ktorou je momentálne zasnúbený a majú spolu dcérku Daisy.

The Weeknd

V januári 2017 pristihli paparazzi Selenu a The Weeknda ako sa bozkávajú v Los Angeles. O tri mesiace neskôr svoj vzťah oficiálne potvrdili cez instagram. Spoločne sa objavili už ako oficiálny pár na Met Gala červenom koberci. Po desiatich mesiacoch svoj vzťah ukončili. Obidvaja sa vyjadrili, že rozchod bol najmä kvôli práci a nemali na seba údajne vôbec čas. The Weeknd vydal v roku 2018 pesničku s názvom Call Out My Name, ktorá je o Selene.

Zdroje: popsugar.com, cosmopolitan.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating