instagram/nastjastasia

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Je všeobecne známe, že muži dospievajú neskôr, než ženy. Ak si teda single a uvažuješ nad tým, akého muža by si k sebe potrebovala, odpoveď je skoro vždy rovnaká – vyspelého.

Tieto rozdiely ti pomôžu pochopiť, v čom je chlapec odlišný od muža a naopak.

Chlapec sa nevie správať, muž ovláda základy slušného správania

Chlapec ťa dokáže kedykoľvek uraziť, niekedy ťa ani nepochváli a neovláda základy etikety. Na druhej strane muž, ten už vie, čo sa patrí. Je pravý gentleman a dokáže rozoznať to, kedy má ženu pochváliť, kedy jej má podržať kabát, kedy ju má pobozkať, a kedy si má ešte držať odstup.

Chlapec ťa berie ako jednorazovú záležitosť, muž ťa nepovažuje za samozrejmosť

Chlapec si často myslí, že sa mu všetko prepečie, preto robí hlúposti. Vôbec sa o teba nezaujíma a berie ťa ako samozrejmosť. Muž si už čo-to zažil a tak vie, že nič v živote nie je samozrejmé. Stále ti bude dokazovať svoju lásku, svoju vernosť a bude sa o teba vždy zaujímať.

Chlapec si chce užívať a chodiť na párty, muž to má odžité a chce sa usadiť

Chlapec sa rád predvádza, každý týždeň si fotí na svoje sociálne siete, ako nezodpovedne sa s kamošmi správa a hrá sa na veľkého frajera. Muž má už hormóny upokojené a hľadá toho oveľa viac. Chce ženu, z ktorej by mohol urobiť svoju manželku.

Chlapec je niekedy nezodpovedný, muž sa vždy snaží, aby ti nič nechýbalo

Chlapec na teba často zabudne. Je nespoľahlivý, veľa toho postráca, povinnosti si neplní včas a život si chce užívať. Muž sa vždy postará v prvom rade o teba a o to, aby ti nikdy nič nechýbalo, aby si bola zabezpečená.

Chlapec stále rieši minulosť, muž má všetko vyriešené a nevracia sa k nej

Chlapec má vo svojom živote svoje bývalé priateľky, rieši svojich démonov a často rebeluje práve kvôli tomu, že sa nevie postaviť na vlastné nohy. Na druhej strane muž má všetko uzatvorené, minulosť nerieši a svojich démonov už odohnal.

Chlapec chce slobodu a krídla, o muža sa môžeš oprieť a budovať s ním domov

Chlapec nechce prijať zodpovednosť, najradšej by sa stále len zabával, nič neriešil a chcel by nekonečnú slobodu. Muž však uvažuje do budúcnosti a chcel by niekoho, s kým by si vytvoril domov, o koho by sa mohol postarať a párty/ grilovačky by mohol robiť doma so ženou, ktorú miluje.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating