polohy

Zladiť chute v intímnom živote môže byť ťažké. Častokrát sú muži viac otvorení extravagancii a vášnivosti, zatiaľ čo ženám by v mnohých prípadoch stačila stará dobrá romantická klasika. To isté platí aj pre milostné polohy. 

Tieto polohy v posteli sa väčšine žien naozaj nepáčia a boli by rady, keby ich nemuseli „absolvovať“ tak často. Samozrejme, česť výnimkám.

Na štyroch

Dôvod, prečo ženy túto pozíciu neobľubujú, je chýbajúci očný kontakt. Zatiaľ čo niektorým mužom vyhovuje najviac, pretože sa cítia ako králi, ženy by sa bez nej zaobišli.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Nie je romantická, lebo v nej chýba pohľad z očí do očí a niektoré sa pri tejto polohe môžu (doslova) cítiť podriadene. Taktiež ich to môže v mnohých prípadoch aj bolieť, pretože pri nej nie je zabezpečená dostatočná vlhkosť.

Kovbojka

Medzi nenávidené polohy patrí aj táto. Je tiež medzi ženami na čiernom liste. Teda, opravíme sa – medzi nesebavedomými ženami. Byť hore je totiž veľmi intímne a odhaľujúce. Partner má výhľad na celé ženské telo, čo ho môže tešiť, no žena, ktorá nie je spokojná so svojou postavou, môže trpieť.

Je samozrejmé, že muži to tak tragicky nevidia a pár kíl naviac im nevadí, no so ženským vnímaním to vie urobiť veľa. Radšej sa tejto polohy zrieknu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating