Unsplash.com/Kal Visuals

Dnes ti predstavím ženské znamenia, ktoré zvádzajú mužov, sú okúzľujúce a neboja sa flirtovať. Majú v sebe veľa vášne, sú neskrotné a radi sa zabávajú. Keď vstúpia do miestnosti všetci ich zaregistrujú, pretože majú v sebe veľa šarmu.

Blíženci

Žena, ktorá sa narodila v tomto znamení, je veľmi zvedavá. Má bohaté skúsenosti, vedomosti a s mužmi to vie. Vždy im lichotí a hovorí komplimenty. O svoje telo sa dôkladne stará, preto sa za ňou otočia všetci muži. Nemá problém flirtovať každý večer, ak nájde muža, ktorý sa jej páči.

Na jednom mieste dlho neobsedí a začne sa rýchlo nudiť. Je známe, že žiadny muž nestačí jej tempu.

Ryby

Táto žena sa narodila preto, aby zvádzala mužov. Žena v znamení Ryby je tajomná, bezstarostná a vie, čo muži potrebujú. Pri flirtovaní využíva ženské zbrane naplno, ničoho sa nebojí a pokojne zvedie aj zadaného muža.

Pôsobí dojmom nevinného dievčaťa, má umeleckú dušu, no v posteli vie byť vášnivá.

Lev

Žena, ktorá je narodená v znamení Leva, je okúzľujúca. Nedá sa skrotiť – ľudia okolo nej sa musia prispôsobovať jej pravidlám. V móde sa pohybuje ako doma, každý deň musí byť čistá, upravená a pripravená loviť. Neuspokojí sa dovtedy, dokým nenájde muža, ktorý by vyžaroval aspoň taký šarm, ako má ona.

V bare chce byť vždy stredobodom pozornosti, rozveseliť každého hosťa a odísť večer s dobrým pocitom, že je chcená.

Kozorožec

Táto žena vie, čo na mužov platí. Žena Kozorožec je vnímavá, učí sa rýchlo a spoločnosť je pre ňu vždy výzva. Mužov miluje, pretože zosobňujú všetko, po čom túži. Dokým nestretne toho pravého, chce si užívať a baviť sa. Na mužov používa všetky neverbálne znaky, ktoré ich prinútia myslieť si, že po nich túži. V bare však hľadá potešenie, vypočutie a podporu.

Zvádza mužov na jej nežnosť a slabosť, pretože to v mužoch vyvolá pocit, že jej musia pomôcť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating