Randi so ženou, ktorá má veľké srdce, pretože ti dá rovnako veľkú lásku. Lásku, ktorú dlhé roky skrývala pre niekoho, ako si ty. Túto ženu možno nebude ľahké získať, nepovie ti „áno“ na prvé zavolanie von, nebude ti odhaľovať svoje pocity po prvom dni…no bude to s ňou vzácne a trvácne.

Randi so ženou, ktorá veľa premýšľa, pretože budeš vedieť, že napriek jej (občas) negatívnym myšlienkam, to s tebou nevzdá. Bude bojovať dokonca, pretože jej za to stojíš, rovnako ako ti ona stojí za to, aby si to s ňou celé vydržal.

Randiť s touto ženou bude ťažké, ale na konci randenia to bude začiatok vzťahu. Začiatok krásneho, úprimného, láskavého a nežného vzťahu.

Žena, ktorá má veľké srdce, veľa miluje. Pre všetkých by sa rozdala, aj za cenu, že by z toho nič nemala. Miluje svoj život, aj keď bol tŕnistý. Miluje ľudí okolo, aj keď ju mnohokrát sklamali.

Randi so ženou, u ktorej nájdeš toto veľké srdce, pretože ťa s ňou bude čakať život, ktorý bude prekrásny. Nie vždy bude ružový a ľahký, no vždy bude váš a naplnený láskou. Ani počas kríz nezabudne na objatia, láskavé slová a bozky. Počas hádok nebude po tebe kričať, lebo budete obaja vyjadrovať svoj názor a rozumne dospejete k záveru.

Táto žena sa bude vždy snažiť o to, aby ste nešli spať rozhnevaní a urazení. Táto žena sa bude snažiť dať všetko do poriadku predtým, než nastane noc. Po boku tejto ženy môžeš dokázať veľké veci, ak budeš mať trpezlivosť. Trpezlivosť preto, pretože to bude ťažké, bude to chcieť veľa odhodlania, sebazaprenia a premýšľania, no rozhodne to bude stáť za to.

Táto žena ti z domu vytvorí domov, kde sa budeš vracať vždy rád a s úsmevom na perách. Táto žena ťa vždy podporí vo veciach, pre ktoré sa rozhodneš, aj keď s nimi nebude vždy súhlasiť. Táto žena bude pri tebe stáť v každej situácii, v ktorej by ťa mnohé opustili.

Táto žena ťa bude bezhranične milovať, len sa nevzdávaj a buď trpezlivý.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.