Hailey Bieber

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Už niekoľko rokov ich fanúšikovia čakajú len na to, kedy sa z nich stane rodina s vlastným bábätkom. Svetoznámy spevák Justin Bieber a jeho manželka, rovnako úspešná modelka Hailey Bieber, sú neustále terčom otázok ohľadne založenia rodiny. Preto Hailey prišla s verejným priznaním. 

26-ročná modelka a podnikateľka, tvorí pár s miláčikom žien dlhé roky. Aj napriek tomu mnohí ľudia stále nevedia žiť s myšlienkou, že po boku Justina vystriedala obľúbenú Selenu Gomez. Dvojica je však po uši zamilovaná a svoj vzťah v roku 2018 spečatili aj svadbou. Odvtedy všetci čakajú na to, kedy sa ich rodinka rozrastie.

Hailey Bieber
zdroj: Instagram/haileybieber

Hailey Bieber odhalila tajomstvo

O tom, že sa z Hailey a Justina stanú rodičia, sa už špekulovalo niekoľkokrát. Zatiaľ čo 28-ročný spevák nikdy netajil, že po rodine a vlastných deťoch túži, modelka sa ešte na výchovu necíti. Nedávno si však jej fanúšikovia všimli, že jej bruško, ktoré je zvyčajne naozaj ploché, vyzerá zrazu ako na začiatku tehotenstva. Kráska ho aj ukázala na svojom Instagrame, no namiesto radostnej novinky oznámila smutnú.

Niekoľkokrát mi diagnostikovali cysty na vaječníkoch a poviem vám, že to nie je sranda,“ napísala k fotke, ktorú si môžeš pozrieť nižšie. Dané cysty majú dokonca veľkosť jablka! „Mám veľké bolesti a neustále nafúknuté brucho,“ dodala.

Hailey Bieber
zdroj: Instagram/haileybieber

Problémy so zdravím pritom už tento rok prekonala, v marci ju totiž museli hospitalizovať kvôli podozreniu na mŕtvicu.

Zdroj: Instagram/haileybieber

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News