Instagram/haileybieber

Modelka a influencerka Hailey Bieber v sobotu poriadne vystrašila svojich sledovateľov. Na svojom instagramovom profile zverejnila oficiálne vyhlásenie o tom, že pred pár dňami skončila v nemocnici s podozrením na mŕtvicu.

Manželka speváka Justina Biebera má pritom iba 25 rokov, čo nie je ani zďaleka obvyklý vek na takéto zdravotné komplikácie. Tie prichádzajú zväčša až vo vyššom veku. Hailey pridala príbeh, v ktorom v krátkosti uviedla, čo sa vlastne stalo.

Hailey skončila v nemocnici

„Vo štvrtok ráno som sedela s manželom pri raňajkách, keď som začala mať príznaky podobné mŕtvici a odviezli ma do nemocnice,“ začala Hailey svoje oficiálne vyjadrenie.

„Zistili, že som dostala veľmi malú krvnú zrazeninu do mozgu, ktorá spôsobila nedostatok kyslíka. Ale moje telo ju samo prekonalo a v priebehu niekoľkých hodín som sa úplne zotavila,“ pokračovala modelka ďalej a týmito slovami zaiste vystrašila mnohých fanúšikov.

„Hoci to bol určite jeden z najstrašidelnejších momentov, aké som kedy zažila, teraz som už doma a darí sa mi dobre. Som veľmi vďačná a ďakujem všetkým úžasným lekárom a sestričkám, ktorí sa o mňa postarali. Ďakujem všetkým, ktorí sa mi ozvali so želaním všetkého dobrého a so záujmom, a taktiež za všetku podporu a lásku,“ dodala Bieberova manželka na záver.

zdroj: Instagram/haileybieber

Veríme, že teraz je už Hailey naozaj v poriadku tak, ako hovorí. Práve pri takýchto momentoch si môže človek uvedomiť, aké je zdravie krehké a že niečo hrozivé sa môže stať aj mladým ľuďom. Dávaj si preto na seba pozor.

Zdroj: Instagram/haileybieber

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News