Ruža pre nevestu
Facebook/Televízia Markíza, Instagram/tvmarkizaofficial

Minulý štvrtok bol na VIP premietaní aj ženích zo šou Ruža pre nevestu 2. Radko po dopozeraní 11. epizódy v kine pre Markízu priznal, že niektoré jeho nevesty ho doslova zarazili. Na webe však Televízia zverejnila aj ďalší rozhovor. Producentky šou Ruža pre nevestu objasnili dilemu o tom, či súťažiaci majú k dispozícii scenár. 

Už o pár dní sa dozvieme, ktorá súťažiaca si v šou Ruža pre nevestu získala srdce atraktívneho ženícha Radka Urbanyaka. V poslednej 12. časti o neho zabojujú dve krásky, ktoré sú jasnými protikladmi.

Stanka je vyspelá a distingvovaná dáma. Julie je zase temperamentné dievča s niekedy kontroverznými nápadmi. Okrem toho je medzi nimi vekový rozdiel, ktorým sa Stanka Radkovi približuje viac. Koho si teda podľa teba vyberie? Dozvieme sa to už tento piatok na Markíze a v predstihu na platforme Voyo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Radka zarazilo aj správanie jeho neviest

Minulý štvrtok sa druhýkrát v kine uskutočnilo VIP premietanie. Zúčastnil sa ho aj samotný ženích Radko, ktorý takto zostrihanú 11. epizódu videl prvýkrát. So svojím výberom a stretnutiami s rodičmi potenciálnych neviest je však spokojný

„Myslím, že by som si zvolil tú istú finálovú trojku, ako som si vlastne zvolil. Aj keď som videl oveľa viac. Či už som videl tie názory z tej vily, ako dievčatá komentujú v spovednici a podobne. Niektoré veci ťa určite zarazia. Ale koniec-koncov, ako taký ten celok, čo sa z toho vyvinulo, tak si myslím, že som spravil dobre, ako som sa rozhodol. Stojím si za tým. Neľutujem,“ vyjadril sa Radko.

Čo ho teda najviac prekvapilo potom, ako si epizódy šou Ruža pre nevestu 2 pozrel v televízii? „Niektoré názory, niektoré tie hádky, čo tam mali, niektoré tie extrémne hry. Niekedy tá nenávisť medzi babami, že ako sa ohovárajú, ako komunikujú, čo by som … Lebo ja keď som bol s nimi na rande, tak všetko bolo úžasné,“ prezradil v rozhovore pre Markízu.

Jednu vec producentka objasnila raz a navždy. Majú súťažiaci napísaný scenár, ktorým sa riadia?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News