Influencer si vyskúšal tehotenstvo

Hovorí sa, že pôrod patrí k najnáročnejším skúsenostiam v živote. Ide o najbolestivejší zážitok, aký môže žena zažiť. A hoci muži tvrdia, že kopnutie do rozkroku bolí oveľa viac, sami nevedia, o čom hovoria.

Influencer a TikToker Maitland Hanley si skúsil, aké je to byť v „druhom stave“, čo dokonca zdokumentoval na svojich sociálnych sieťach. A na základe svojej skúsenosti potvrdil, že to veru nie je med lízať.

Ako vyzerá tehotenstvo z pohľadu muža?

Vtipný influencer sa na chvíľu zahral na tehotnú ženu. Na telo si pripevnil melóny, ktorý mali byť náhradou za bruško a väčšie prsia. Vyskúšal si tak, ako sa s takýmto bruchom vstáva z postele, z vane, ako sa obúvajú topánky, nakupuje alebo nastupuje do auta. Na prvý pohľad bežné činnosti, ktoré však pre ženy v druhom stave také jednoduché nie sú.

Aj keď to všetko zobral ako jeden veľký žart a novú skúsenosť, muži (ale aj iné ženy) by si mali uvedomiť, že tehotné ženy to naozaj nemajú ľahké. Aj keď o pomoc nepožiadajú, niekedy im padne dobre, ak im s niečím pomôžeš. Nezabúdaj na to, aj keď sa pri týchto videách určite dobre pobavíš.

@maitlandhanleyMan being pregnant for a day pt.3 😂 ##watermelonchallenge ##watermelonbaby ##pregnantbelly ##pregnantman ##fyp♬ good 4 u – Olivia Rodrigo

Viac videí nájdeš na jeho sociálnych sieťach, ako TikTok a Instagram, kde sa teší veľkému počtu sledovateľov. Musíš sa však prescrollovať trochu nižšie, ak sa chceš dostať k spomínaným vtipným videám s „tehotenským bruškom“. Nepochybne ti to však vylepší aj ten najhorší pondelok. Tak smelo do toho! Stojí to za to.

Okrem toho, že tehotenstvo je naozaj veľmi náročné, dokáže ženy aj poriadne zmeniť. Ak chceš vidieť premeny známych celebrít, pozri si náš článok TU. Fotky Angeliny Jolie, Kate Middleton, Sophie Turner či dokonca Zuzky Plačkovej alebo Moniky Jákliovej ti vyrazia dych. Aj ty hneď zmeníš pohľad na tehotenstvo a pôrod.

Zdroj: Instagram/maitlandhanley, TikTok/maitlandhanley

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife