Celebrity po pôrode
Instagram/rihannaofficilal, Instagram/celebsuhd, Instagram/quuen.plackova

To, že sa ženské telo počas tehotenstva mení, je snáď každému známe. Nielen, že sa zväčšíme, no rozdiely vzniknú aj v iných oblastiach. Zmení sa nám tvár, na stehnách sa nám objaví viac celulitídy a dokonca ti potom ostanú aj strie na bruchu, ktorých sa len tak ľahko nezbavíš, no pomoc nájdeš napríklad v našich článkoch. Aj svetové celebrity sú iba ľudia a majú rovnaké problémy.

Takto sa zmenili tie najväčšie hviezdy potom, čo otehotneli. Tomuto neuveríš.

Angelina Jolie

Angelina Jolie je idol snáď každého chlapa a ženy. Jej krása je nevídaná a s tým, že je označovaná za najkrajšiu ženu na svete, žije celý život. Ten rozdiel pred a po pôrodoch je badateľný už na prvý pohľad. Samozrejme, že sa k tomu pripísal aj vek, no to je už o niečom inom.

Angelina Jolie
zdroj: Instagram/sassygangofcelebs, Instagram/angelinajolie

Sophie Turner

Sophie si pamätáme najmä z ikonického seriálu Game of Thrones, kde si zahrala najprv naivnú, no potom bojovnú Sansu. Teraz je už ale vydatá pani. Za muža si vzala speváka Joa Jonasa a iba pred niekoľkými dňami porodila svoje druhé dieťatko. Pozri na ten neuveriteľný rozdiel. Na ľavej snímke je pred tehotenstvom a na pravej zase počas toho druhého.

Sophie Turner
zdroj: Instagram/sophiet

Zuzana Plačková

Samozrejme, že do nášho rebríčku nezabudneme zaradiť aj slovenské celebrity. Jednou z najznámejších je Zuzka Plačková, ktorá bude rodiť o pár týždňov. A ak si myslíš, že je stále rovnaká, odkedy sa poslednýkrát dala vylepšiť, si na poriadnom omyle. Takto vyzerala predtým a takto teraz.

Zuzana Plačková
zdroj: Instagram/queen.plackova

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife