V Auparku to v sobotu 17.9. na 1.poschodí žilo odkedy sme prišli. Vítali nás energickí zamestnanci, skvelá hudba a čakajúci rad netrpezlivých návštevníkov, ktorí sa nevedeli dočkať momentu, kedy sa roztrhne páska a otvoria sa brány predajne Forever 21 a my sme boli nadšení spolu s nimi.

toto7

Navždy 21. Prečo práve názov Forever 21? V Amerike nazvali módnu značku práve pre fakt, že sa v nej obliekali ľudia vo vekovej hranici do veku 21 rokov. Materiály a aj prevedenia k ich veku prirodzene zapadali, hodili sa k ich štýlu života a myslenia. Celá filozofia značky sa nesie v duchu mladosti. Dnes sa s touto značkou stretáva veková kategória v podobnej vekovej rovine, no na otvorení sme videli rôzne vekové kategórie. Mladosť, voľnosť, navždy 21 to všetko je z tejto značky cítiť a dokáže tento pocit mladosti vďaka svojím trendy štýlovým kúskom preniesť naozaj na každého.

 

Event sa niesol v duchu radosti z módy, ktorá k nám prišla z ďalekej USA. Vo vzduchu bolo cítiť, že Aupark sa už o chvíľu zapíše medzi ďalšie obchodné centrá, kde môžete túto fashion značku nájsť a nakúpiť si zo širokého výberu oblečenia a rôznych iných módnych kúskov. Amerika udáva trendy v móde neustále a práve to hnalo ľudí v sobotu do Auparku najviac. Fakt, že táto značka pôsobí na celom svete, obliekajú sa v nej rôzne osobnosti a svoje zastúpenie má medzi ďalšími 50 krajinami priviedlo v  sobotu do Auparku stovky ľudí.toto6Čakajúci rad pred otvorením.

toto16Slávnostne sa rozstrihla páska a do predajne vstúpili prví zákazníci. Prvých 200 zákazníkov dostalo darčekovú poukážku na nákup v hodnote 10 EUR. Rozdávala ich tá najveselšia skupina zamestnancov, akú som mala možnosť kedy vidieť, a tvorili ju aj zamestnanci z Grécka. Už len tento fakt dodával celej akcií špeciálny význam. Tancovali, fotili sa, usmievali sa a prenášali pozitívnu náladu na nás všetkých. S radosťou odpovedali na všetky otázky a splnili čokoľvek čo bolo v ich silách.

 

toto10     toto11

Predajňa nebola otvorená ešte ani 10 minút a ľudia už odchádzali s plnými žltými taškami. Mali možnosť vyfotiť sa pri špeci veľkej F21 foto stene, zapojiť sa do súťaží o ďalšie darčekové poukážky, a taktiež mali možnosť dostať radu pri výberu outfitu od známych bloggeriek ako sú : SISSQUE, Lauriinstyle, Sweet Lady Lollipop či Fresshion , vychutnať si skvelé hudobné čísla ambasádorov značky Forever 21 Martina Haricha a Emmy Drobnej, ktorí boli úžasní. Akcii to dodalo hudobný rozmer, ktorý sa premenil na nezabudnuteľný zážitok, predsa kedy inokedy zažijete to, že vám podá Emma Drobná mikrofón a môžete si s ňou počas vystúpenia spievať? Program bol skvelo usporiadaný, každú hodinu od 10:00 do zhruba 17:00 ste mali možnosť tešiť sa na príchod nejakej osobnosti. Fakt bol ten, že chvíľu všetkých tešil príchod jednej osobnosti a vzápätí sa objavila ďalšia. Akciu moderoval moderátor Rádia Európa 2 a TV Markíza Kamil Konkoľ a taktiež moderátorka Rádia Európa 2 Diana Hágerová. O skvelú hudbu sa staral DJ Peťo.toto26

toto23    toto24                      toto31         Úžasná Emma Drobná

toto21      toto20

Fashion bloggerky SISSQUE a Laurinstyle a moderátor Rádia Európa 2 Kamil Konkoľ

Aktuálna kolekcia v bratislavskom Auparku je naozaj rôznorodá. Nachádzajú sa tam uvoľnené ležérne kúsky, dievčenský až školácky štýl, veľmi populárny boohoo štýl, retro kúsky v podobe rozšírených rukávov na blúzkach či klobúky, street style a taktiež elegancia. Nachádza sa tam samozrejme aj mužská sekcia, ktorá sa nesie v mladickom duchu, street style štýle a pod. Materiály sú veľmi jemné a kvalitné. V predajni nájdete kúsky so vzormi ale taktiež čisté minimalistické kúsky, ktoré skombinujete takmer so všetkým. Taktiež v nej nájdete široký výber s naozaj trendy doplnkami a kabelkami. To, čo v predajni nemôže chýbať sú samozrejme krásne topánky.toto19toto17

To, čo túto značku odlišuje od tých ostatných najviac je, že v predajni Forever 21 nájdete naozaj aktuálne trendy kúsky za výborné ceny. Pokiaľ si chcete nakúpiť štýlovo a aktuálne za najlepšie ceny, Forever 21 je pre vás ako stvorené! Konečne obchod, v ktorom sa dá obliecť naozaj pekne bez toho aby ste museli skrachovať.

Na akcii sa zúčastnila aj vloggovacia dvojica Patty Robert World. Počas akcie natáčali vlog a robili challenge.

 

Priebeh udalosti, slávnostné otvorenie, moderátorské vstupy, spevácke vystúpenie Emmy Drobnej a rozhovory s bloggerkami SISSQUE a Laurinstyle a veľa ďalšieho nájdete vo videu:

Kamera a strih : Marianna Hennelová

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista