Instagram/courteneycoxofficial

Každý dobre vie, že herci dokážu predstierať naozaj všeličo, a že aj ľudia, ktorí sa pred kamerami bozkávajú, sa môžu v reálnom živote naozaj neznášať. Ešte šťastie, že to neplatí o seriáli Priatelia, inak by zostali milióny fanúšikov naozaj so zlomeným srdcom.

6 hlavných postáv, ktoré si zahrali skvelú partiu kamarátov, už roky trhajú rekordy v sledovanosti, a snáď nikdy neomrzia. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer, si však svoje priateľstvo udržali aj v skutočnosti.

Dodnes sa, najmä ženská časť, pravidelne stretáva a postuje spoločné fotografie zo súkromia. Seriálové Rachel, Monica a Phoebe napríklad trávili spolu aj nedávny americký sviatok, Deň nezávislosti.

No kontakt a sympatie udržiavajú aj s mužskou časťou ich slávnej partie. Svedčia o tom aj verejné blahoželania k narodeninám, ktoré si posielajú cez sociálne siete, kde majú milióny fanúšikov.

Včera tie svoje oslavoval herec Matt LeBlanc, ktorý si v sitkome zahral vtipného Joeyho. Dnes už 54-ročnému Mattovi poslala odkaz o 2 roky staršia Courteney.

Všetko najlepšie tomuto ľudskému klenotu,“ napísala k ich spoločnej fotografii, ku ktorej pridala aj 3 srdiečka. Je jasné, že aj po dlhých rokoch sa majú obaja stále radi a vážia si jeden druhého i mimo kamier.

zdroj: instagram/courteneycoxofficial

Zdroj: Instagram/courteneycoxofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News