Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

„Ach, ty si sama? Neboj, niekoho si nájdeš. “

Keď počujem túto vetu, dostávam vyrážky. Doslova ma privádza k šialenstvu. Naozaj nestojím za nič, ak nie som vo vzťahu? Musím mať niekoho, len aby som bola normálna?

Moja odpoveď znie NIE!

Nachádzam sa v etape života, kedy nepotrebujem byť s niekým nonstop, pripútaná k nemu celý čas. Nepotrebujem niekomu neustále písať, kde som alebo vysvetľovať, kde som bola celý čas. Nechcem mať pocit, že musím s niekým tráviť všetok svoj voľný čas.

Páči sa mi byť samej.

Strávila som časť mojej mladosti v dvoch vážnych vzťahoch namiesto toho, aby som si tú mladosť viac užila, preto sa nenáhlim do ďalšieho vzťahu.

Jasné, nie som rada single, ak všetci naokolo niekoho majú, ale na druhej strane sa mi páči vyjsť si von a baviť sa s neznámymi ľuďmi bez výčitiek svedomia, či by sa to páčilo mojej polovičke.

A vieš prečo sa mi to páči? Pretože som to len ja, ja sama. Nie som niekoho priateľka. Ja som ja.

Môžem si ísť zabehať  bez toho, aby som niekomu hovorila kam idem, môžem si plánovať s priateľmi výlety bez toho, aby ma niekto kontroloval, môžem robiť veci, ktoré ma robia šťastnou.

Môžem byť sebecká. Každý by mal mať miesto vo svojom živote, kedy môže byť sebecký.

Nehovorím, že už nikdy s nikým nechcem chodiť. Som si istá, že jedného dňa budem chcieť tráviť všetok svoj voľný čas s niekým, budem si s ním chcieť písať po celú dobu, ale práve teraz som rada, že som sama.

Tak prosím, prestaň mi hovoriť, že si „niekoho nájdem“, pretože ja momentálne nikoho nehľadám.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating