http://godandman.com/

Baran

Potrebuješ partnera, ktorý sa ti vie postaviť a vyzvať ťa. Nie niekoho, kto bude pasívne opakovať každý tvoj krok. Potrebuješ aby ťa motivoval, pretože sa odmietaš k niečomu znížiť, práve naopak, výzva je to čo miluješ.

Býk

Potrebuješ spriaznenú dušu, ktorá ťa bude vedieť povzbudiť. Máš rada pohodlie a si konzervatívna. Avšak občas jed dobré skúšať nové veci a púšťať sa do neznáma. Presne pre toto, potrebuješ človeka, ktorý ťa bude vedieť nasmerovať a podpichnúť.

Blíženec

Potrebuješ niekoho, kto ťa uzemní. Máš naozaj širokú základňu „fanúšikov“ a množstvo dobrých nápadov. Problém však nastane, ak sa máš zamerať na jeden jediný. Preto k sebe potrebuješ partnera, ktorý ti do života vnesie stabilitu a pomôže ti sústrediť sa.

The only way to ride 😉 @backpackdiariez

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Rak

Tvoja spriazená duša je niekto, s kým môžeš otvorene zdieľať každú tvoju emóciu. V partnerovi potrebuješ nájsť všetko. Terapeuta, najlepšieho priateľa, rodinu aj milenca.

Lev

V spriaznenej duši hľadáš niekoho, kto ti pomôže strhnúť masku a uvidí ťa takú aká v skutočnosti si. Ako charizmatický lev bývaš v spoločnosti veľmi obľúbená. Neustále sa snažíš byť perfektnou a dokonalou, čo však nejde. Tvoj partner musí byť človek, ktorý ťa povzbudí k tomu aby si bola občas len to obyčajné dievča a vedela, že je to úplne v pohode.

Panna

Potrebuješ partnera, ktorý ti pomôže prijať a milovať samú seba. Zvykneš byť neistá a prísna sama na seba, a neustále sa vraciaš späť k svojim chybám. Potrebuješ spriaznenú dušu, ktorá ťa bude milovať a ukáže ti, že za to stojíš a zaslúžiš si lásku.

Tag someone you’re falling for❤️ @grlwithbangs @grlwithbangs

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Váhy

Potrebuješ partnera, ktorý ťa naučí oceniť samotu. Vo vzťahu sa stávaš príliš upnutou a závislou na svojom partnerovi. Tvoja spriaznená duša ťa musí naučiť byť v pohode aj vo chvíľach kedy to nejde byť spolu. Naučí ťa byť sebestačnou a nezávislou.

Škorpión

Najdôležitejšou vecou, ktorú u svojho partnera hľadáš, je dôvera. Ľudom dôveruješ veľmi ťažko a bojíš sa, že ak sa im otvoríš, zrania ťa. Tvoj partner musí byť niekto, pri kom toto riziko podstúpiš. Hoci si naozaj silné znamenie, potrebuješ spriaznenú dušu, ktorá ťa bude vedieť v tvojej sile povzbudiť.

Strelec

Potrebuješ niekoho, kto sa nebojí zmeny a je flexibilný. Miluješ dobrodružstvo a k sebe potrebuješ presne takého partnera. Nie niekoho, kto by najradšej sedel doma a nič nerobil. Tvoja spriaznená duša musí chcieť cestovať s tebou.

Kozorožec

Potrebuješ niekoho, kto objaví tvoje skutočné ja. Ostatným môžeš pripadať trošku rigidná, striktná a konzervatívna. Ale v skutočnosti si oveľa viac. Tvoja spriaznená duša to bude veľmi dobre vedieť a dokáže posunúť tvoje hranice, pričom ti do života vnesie nový vietor.

Love is in the air in these @meundies matching pairs #MatchMeUndies 💕

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Vodnár

Potrebuješ človeka, ktorý neodsúdi tvoje nápady ako hlúpe či bláznivé, práve naopak, podporí ťa v nich a uvidí potenciál. Si neobyčajná a rovnako tak sú aj tvoje myšlienky. Tvoja spriaznená duša ťa musí v prvom rade pochopiť a v tom druhom vedieť podporiť.

Ryby

Potrebuješ spriaznenú dušu, ktorá ťa inšpiruje. Ak k sebe nájdeš niekoho, s kým sa dokážeš spojiť na emocionálnej úrovni, tvoje kreativita porastie a premení sa do všetkého čo robíš.  Ak si sama zvykneš prepadnúť negatívnym pocitom, čo však v prípade nájdenia toho správneho partnera nehrozí.

 

Zdroj: themindsjournal.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating