Natálie Kočendová a Laky Royal
Instagram/natalie_kocendova, Instagram/laky.royal

Známy ex Natálie Kočendovej z Love Islandu prehovoril o ich rozchode a o strate ich dieťatka. V podcaste Denisy Gudelj prezradil aj to, ako spolu aktuálne vychádzajú a aký má názor na jej nového partnera Davida, ktorého si priviedla z reality šou. Ešte predtým si však prešiel peklom.

Minulý rok sa Natálie stala najkrajšou ženou sveta a neskôr sa objavila aj v reality šou Love Island Česko & Slovensko. Ešte v roku 2020 však v českej Miss skončila tretia. Vtedy sa ale dostalo na povrch, že je tehotná, čo všetkých šokovalo. Prihlásiť sa do súťaže krásy v druhom stave je totiž zakázané.

Natálie Kočendová
zdroj: Instagram/natalie_kocendova

Prehovoril ex Natálie Kočendovej

Bábätko vtedy čakala s prominentným českým barberom Lakym Royalom, vlastným menom Lukáš Vlačuha. Bohužiaľ, v šiestom mesiaci potratila a rozišli sa po 2 a pol roku. Jej expartner teraz v podcaste českej playmate Denisy Gudelj prehovoril o svojich pocitoch.

„Ja som chcel rodinu. Ja chcem deti. Celý život som sám, nemám rodinu, nemám nikoho. Myslel som, že už je to tá pravá, tak som ju požiadal o ruku, ale tým, že vyhrala svetovú súťaž, tak sa všetko úplne zmenilo,“ priznal barber dôvod, prečo sa rozišli.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News